Skocz do zawartości

Opony zimowe


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Oki, to napompuje sobie wiecej o 0,2 bara na przod i tył.... a co do opon to na gieldzie dzis byly nowki Fulda i Sava Eskimo S3 po 170 zł sztuka, chcialem Firestone WinterHawk ale byly 195/65/15 a ja chce 185/65/15 " i te ceny nawet atrakcyjne ale chce Firestone Winterhawk 185 :( zobacze jeszcze co i jak z uzywkami ..... tzn $$$

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Oki, to napompuje sobie wiecej o 0,2 bara na przod i tył.... a co do opon to na gieldzie dzis byly nowki Fulda i Sava Eskimo S3 po 170 zł sztuka, chcialem Firestone WinterHawk ale byly 195/65/15 a ja chce 185/65/15 " i te ceny nawet atrakcyjne ale chce Firestone Winterhawk 185 :( zobacze jeszcze co i jak z uzywkami ..... tzn $$$

Jeśli chcesz Firestone Winterhawk 185/65/15" to wejdz na www.opony.pl i łykaj :) Sam je kupiłem jakis miesiąc temu - dostawa kurierem gratis, płatne przy odbiorze a oponki masz w domu w ciągu dwóch dni. Cena za sztuke w tym rozmiarze to 190zł. W sumie oponki jak za tą cene są git ale teraz na suchym asfalcie podczas pokonywania zakrętów jest bardzo duża różnica w stosunku do letnich 195/60/15".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U wulkanizatora cena tych Firestonów 200 zł /szt z montazem i wywazeniem

a tam na stronce 190zł x 4 = 760 + montaz i wywazenie 50 zł = 810 zł.

Chce je kupic na gieldzie bo beda za jakies 170- 180 zł wiec troche mozna zaoszczedzic :(:D: bo musze jeszcze kupic uzywki felgi 15" stalowe :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mialem fajne 15 felgi i na tym opony continetala ale mi 15 nie wchodza do astry iii kombi.

cos z zaciskami hamulcowymi :(

chyba ze ktos ma rade na to bo jeszcze moge te kola ponownie kupic

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

opony zimowe mogą być węższe od letnich z uwagi na rozkładający się nacisk na cm2, ale bez przesady, co do rodzaju opon jakiej firmy będą najlepsze, to wyznaję zasadę żę zależy to od możliwości finansowych, zawsze nowe, zawsze ten sam typ :( na całym samochodzie. Jeżdżę dużo również zimą i najczęściej uszkodzenie opony zdarzyło mi się na dziurawej drodze właśnie porą zimową, więc doszedłem do wniosku że, dokupienie opony nie może sprawiać problemu ani dużego kosztu. Co więcej mogę wtedy pozwolić sobie na wcześniejszą wymianę a nie czekanie aż guma się zestarzeje, i tak na śliskim to największe znaczenie ma zdrowy rozsądek aniżeli producent opon.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kupiłem w niemczech uzywane letnie i jezdze juz 3 sezony - ok 30 tys. i jeszcze mysle ze bede smigał ze 3 - 4 sezony. nic nie huczy, nie bija - jest ok i jeszcze sporo bieznika jest. jesli sie opony poszanuje to starczaja na b. długo . moja mama zrobiła na uniwersalnych oponach 100 tys.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności