Skocz do zawartości

kopci na niebiesko ale nie zawsze


Gość krajany11

Rekomendowane odpowiedzi

tez tak myslałem ze sie filt wypala ale ci co go wywalali twierdza ze to nie to a ja mysle ze oni jakis bład popelnili jak go wywalali i teraz nie chca sie przyznac mysle ze cos jest nie tak z programem ale jak sie dowiadywalem to wgranie nowego programu kosztuje 1500 zł i nadal nie jest powiedziane ze to to

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

na pniedziałek sie umowilem na komputer bo jeszcze nie wiem czy ma to jakis zwiazek ale moze termostat jest zły bo wczesniej nawet po wymianie czujnika terpuratury to mi wskazowka szalała a jak zaczol kopcic to nic sie z nia nie dzieje normalnie trzyma temperature wiec juz zgłupiałem co sie dzieje a termostat był wymieniany w grudniu tamtego roku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy przy wycince dpfu było coś robione z softem albo jakis emulator dpfu wstawiany?

jak przegonisz auto na autostradzie to spalanie wraca do normy?

podepnij pod kompa i sprawdz bledy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co oni robli poprostu auto odebrałem i po tygodniu pierwszy raz zaczelo dymic i temperatura szalała ale przestało wymieniłem czujnik temperatury i wszystko wrucilo do normy a jak go ganiam to nadal pokazuje duze spalanie i silnik tak delikatnie nie rowno pracuje widac to po wskazowce obrotomierza bo draga najbardziej jestem wkuzozny bo wymienilem w sierpniu rozzad wymienilem dwomas i pozbyłem sie filtra razem zapłacilem 7ty a teraz jak to zrobie to bede sie cieszył jak go ktos kupi za 20tys

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak pojechałem do tych co robili to powiedzieli ze to wtryski leja dlatego tak sie dzieje i nawet myslałem ze to prawda ale przestało wiec to nie mogły byc wtryski bo by nie było przerwy w dymieniu dobrze ze sie nie dałem naciac na wymiane wtryskow tym bardziej ze ja sie tankuje tylko na dobrych stacjach głownie na shelu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umiesz edytować posty?

shell nie oznacza dobra stacja...

 

ty się spytaj tych mechaników co zrobili przy wycince dpfu...

czy wtryski leją to można fejsem sprawdzić - korekty paliwa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja mieszkam w szczecinie a tu ciezko o uczciwego mechanika bo to moze byc jakas bzdura a nie samowicie kasuja jak by nie wiem co to było poniewaz oni i tak tu maja mnustwo roboty wiec zdzieraja niesamowicie bp ludzie targaja z niemiec i ciezko terminy u nich znalezc byłem dzis u trzech i na samo podłaczenie i sprawdzenie pod komputerem to dopiero jajblizsza data to w poniedziałek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności