Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Wahania wskaźnika stanu paliwa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#11 OFFLINE   Adambana

Adambana
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Model:Opel Antara
  • Silnik:2.0 150KM
  • Nadwozie:suv
  • Posiadasz LPG:TAK

Napisano 27 czerwiec 2015 - 19:37

no u mnie na razie zdarzylo sie to dwa razy po tym jak zalalem bak do pelna (tak do pelna na 3 odbicia pistoletu). raz z pelnego spadlo mi do polowy a pozniej z pelnego spadlo do okolo 3/4. Po paru minutach wrocilo do normy... chyba bede unikal takiego tankowania do oporu...

• 0

Użytkownik jest zalogowany Pan Samochodzik

• Użytkownik
  • 1060 postów
  • Model:Opel
  • Posiadasz LPG:TAK

#12 OFFLINE   Paradka92

Paradka92
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Model:Opel Antara
  • Posiadasz LPG:NIE

Napisano 07 listopad 2016 - 10:28

Cześć. Mam problem z czujnikiem paliwa. w zeszłym roku wymieniłem jeden z nich znajdujący się po lewej stronie auta. Pokazywał przy pełnym zbiorniku, że nie ma paliwa lub pokazywało pełen zbiornik i szybko spadało w granice 1/2, 1/4 i do zera.Nie pamiętam jaki wtedy był komunikat błędu. Po wymianie przez jakiś czas było dobrze. Teraz gdy jest pełen zbiornik wskaźnik szaleje miedzy 3/4 zbiornika i strasznie zaniża wartość paliwa, które znajduje się w baku. Komputer wykazał, "uszkodzony czujnik poziomu paliwa B" Więc teraz pytanie, który czujnik jest zepsuty? ten co był wymieniany czy ten drugi. Orientuje się ktoś na jakiej zasadzie to wszystko tam działa? Czytając posty powyżej, widzę, że ciągle z tym problemy. idzie to całkowicie zlikwidować te problemy? a może adaptacja pływaków z innego auta by rozwiązało sprawę? 

• 0