Skocz do zawartości

Warsztat Kraków - jaki wybrać?


Gość Iron

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
Gość michassss

witam,

polecam warsztat na terenie Stoczni krakowskiej czy tez jak wyżej ktoś pisał "Namarolu". 0 problemów byłem tam kilkanaście razy robiłem amory, sprzęgło, elektrykę. Mają pojęcie i nie biorą strasznej kasy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Witam :beer:

Chłopaków ze Stoczniowców mogę śmiało POLECIĆ. Firma nazywa się JA RO, tel 502 74 56 57, 501 46 51 14.

Naprawdę znają się na rzeczy i już nie raz wyciągneli mnie z różnych opresji.

A po za tym, miło, przyjemnie i w cale nie drogo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Skfarek

Ja polecam Andy - Car ul. Nad Sudołem 6, tel 12 415 00 58, właścicielem jest były pracownik ASO Opla. Dodatkowy atut jak ktoś potrzebuje to to że chłopaki znają się na instalacjach gazowych - odpada więc odsyłanie klienta od mechanika do gazownika.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Chciałem podzielić się opinią o Gremarze. Miałem problem z sondą lambda (temat tutaj ). Przyczyn mogło być sporo, na forum jest kilka różnych przypadków. W Gremarze ruch chłopaki mają spory, dlatego czekałem na wizytę tydzień. Umówiłem się na czwartek po 17, przyjechałem zdałem kluczyki i od mechanika (nie pamiętam imienia) usłyszałem: "sprawdzimy jutro i po południu będzie, chyba, że to coś innego". Mile zaskoczony powiedziałem, że się nie spieszy i odebrałbym w sobotę. W piątek o 11 dzwonią do mnie z informacją, że na innej sondzie sprawnej nie ma problemu. Za sondę zapłaciłem 360zł, komputer 50zł, robocizna 30zł. Jakbym bardzo chciał to istniała duża szansa, że zrobiliby usterkę tego samego dnia. Części tanich nie mają, ale zadowolony jestem ze sposobu diagnostyki problemu i jego rozwiązania.

Życzę Wszystkim spotkania mechaników Gremaru w barze a nie z konieczności u nich w pracy ???.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli szukacie dobrego warsztatu z któtkimi terminami i najlepszą obsługą to polecam auto-service OPEL w Gaju na Myslenickiej. Oddaję tam auto od ponad 5 lat i zawsze jestem pewien że wszystko sprawdzą. Nie wymieniają oleju za darmo, bo za darmo to nikt nie wymienia ale ceny i tak mają konkurencyjne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość werrronika

Jeśli to komuś może się przydać polecam warsztat Autoline, Barska 12 - to równoległa do Konopnickiej, na Dębnikach. można się tam łatwo umówić, idą na rękę. moja rodzinka (męska połowa :) korzysta z ich usług a ja od niedawna też!:).

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Boczniak

ja serwisuje mojego opla Astre na ul witkowickiej 54

mechanicy znaja sie na rzeczy i uslugi sa nawet niedrogie

kontrole geometrii maja za 30zl a ustawienie za 50zl

mozna zrobic tam badanie rejestracyjne, nabic klimatyzacje i wymienic opony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności