Skocz do zawartości

OPEL CD70- DVD90 Navi


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jarek_Gd

Powiedzcie mi drodzy użytkownicy, czy jest szansa na współczesne mapki. Nabyłem Signum już z ze spolszczoną navi, ale tam nie ma możliwości wyboru głównej ulicy w Zielonej Górze...w Berlinie też nie dawała rady. Na sieci znalazłem coś takiego "Mode2_vectra_pl.rar", z tym że plik jest z listopada 2009 roku, więc też kiszka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam wszystkich

Jestem nowym użytkownikien opla Signum: 2008r; 1,9CDTI; 150KM z automatyczną skrzynią.Na razie jestem bardzo zadowolony. Moje pytanie dotyczy nawigacji DVD90 Navi. Czy może ktoś powiedzieć czy istnieje możliwość wgrania polskiego języka? W menu nie widać tego języka do wyboru. Czy da się coś z tym zrobić? (2008rok) Drugie pytanie dotyczy samej nawigacji. Jak można dostać aktualną mapę do tej nawigacji?

pozdrawiam wszystkich użytkowników Signum. Bardzo mi się ten samochód podoba. proszę o opinie i uwagi :-)

 

 

 

Już nieaktualne- Udalo się zmienić jezyk i wgrać nową mapę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

 

 

Już nieaktualne- Udalo się zmienić jezyk i wgrać nową mapę.

to się pochwal jak...

 

zakładam że podłączajac komputer i zmieniając język. Co do samej navi to nie ma polskiego języka istnieje spolszczenie, warto poszukać postów użytkownika "wołek" albo po prostu "spolszczenie navi opel CD70 dvd90"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość Chicony111

Witam ja mam problem następujący a więc kupiłem opla signum 2006 z cd70 navi ... udało mi się wgrać polskiego lektora i stare mapy które miałem od ojca z opla merivy działają bez zarzutu ale nowe nie działają brak płyty lub zła płyta albo czasem sie pojawi coś lecz nic nie można wpisać... dodam iż u ojca działą bez zarzutu nagrałem tez druga płytę lecz dzieje się to samo ;/ proszę o pomoc pozdrawiam

 

 

Panowie już wszystko działa problem jak zwykle banalny wystarczyło nagrać na inną płytę..

Edytowane przez Chicony111

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam.

Moja astra jest z końca 2008r wyposażona w cd70 navi sw04,12,2007 .autko kupione z niemiec .

Całe menu było po niemiecku udało sie przestawic jezyk całości na angielski bez cd językowej ale nawigacja gada mi po niemiecku. Chciałem przestawić jezyk komunikatów na angielski ale chce płyty więc pożyczyłem od kolegi ale jego astra z 2007r no i płytka niekompatybilna. Czy w aso przestawią mi język a może ma ktoś link do cd językowej pasującej do mojego auta.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności