Skocz do zawartości

dolozenie halogenow


Rekomendowane odpowiedzi

witam super :-) pytanie zamiennik zderzaka , jaki kolor ciemno szary czy czarny? bo tak na tym foto ciężko ocenić :P ja też bede montował halogeny ;) gratuluje nowych halogenów :-)

Nazywają to różnie,a kolor jest jeden - ciemnoszary. Czarne to są tylko lakierowane ;p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

witam ponownie.. koledzy u mnie jest tak... że jest okablowanie do halogenów pod zderzakiem, jak również kabel pod termometr. Pytanie, gdzie wpiąć lub gdzie będzie umieszczony przekaźnik właściwy do halogenów , świateł przeciwmgłowych przednich? Dodałem foto co jest u mnie pod pedałem gazu. Prosił bym o pomoc. Jutro sprawdzę bezpiecznik czy owy jest o którym pisał kolega który domontował halogeny


witam ponownie.. koledzy u mnie jest tak... że jest okablowanie do halogenów pod zderzakiem, jak również kabel pod termometr. Pytanie, gdzie wpiąć lub gdzie będzie umieszczony przekaźnik właściwy do halogenów , świateł przeciwmgłowych przednich? Dodałem foto co jest u mnie pod pedałem gazu. Prosił bym o pomoc. Jutro sprawdzę bezpiecznik czy owy jest o którym pisał kolega który domontował halogeny

 

 

dzis na szeocie mi owiedzieli ze wpinam halogeny zmieniam manetke i wszystko działac powinno na zasadzie P&P, czy tak jest?

post-44500-0-36239200-1412021599_thumb.jpeg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale nie masz wcale podstawy pod przekaźniki sterowania oświetleniem "dodatkowym":

relay.jpg

Także nie sądzę, że będzie działać p&p, skoro przekaźnika nie ma gdzie wsadzić...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale nie masz wcale podstawy pod przekaźniki sterowania oświetleniem "dodatkowym":

relay.jpg

Także nie sądzę, że będzie działać p&p, skoro przekaźnika nie ma gdzie wsadzić...

 

no własnie... czy jest w innym miejscu przekaznik ? kable sa pod halogenty , termometr równiez? to taki przekaznik ewenralnie jakos mozna podmienic?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz przez "podmianę przekaźnika?

U Ciebie nie ma przecież gniazda na niego... Musisz ze szrotu kupić tą białą podstawę pod przekaźniki (patrz moje zdjęcie) i zapewne trzeba będzie okablować to.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz przez "podmianę przekaźnika?

U Ciebie nie ma przecież gniazda na niego... Musisz ze szrotu kupić tą białą podstawę pod przekaźniki (patrz moje zdjęcie) i zapewne trzeba będzie okablować to.

ok poszukam , właściwie to juz mam takie coś tylko podajde to zabiore? dużo roboty bedzie z tym okablowaniem? i tak musze wpaść do elektryka ale pytam tak, bo nie znam sie na tym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo nie ma... W zasadzie to trzeba do przekaźnika doprowadzić masę (która jest obok w innych przekaźnikach), przewód od przekaźnika do manetki, od przekaźnika do bezpiecznika F9, od przekaźnika do styku w desce rozdzielczej (w tym samym miejscu powinny być już pociągnięte przewody od halogenów).

I tyle... ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paolo82 jak już do tego wszystkiego doszedłeś, i pasuje wszystko to jeśli nie jest już za późno, to porób jakieś fotki i daj krótki opis dla potomnych.

Pewnie osób takich jak Ty jest więcej, którzy kupują golasy, a wiadomo że każdy chce mieć więcej ...

Daj jakiś koszt zakupionych części, bo to też może być przydatne potomnym.

 

 

Dużo nie ma... W zasadzie to trzeba do przekaźnika doprowadzić masę (która jest obok w innych przekaźnikach), przewód od przekaźnika do manetki, od przekaźnika do bezpiecznika F9, od przekaźnika do styku w desce rozdzielczej (w tym samym miejscu powinny być już pociągnięte przewody od halogenów).

I tyle... ;)

hymm to widze ze bedzie to skomplikowana operacja... moze inaczej zapytam, czy nie lepiej zamienić cała wiazke taka kompletna ze szrotu z vivaro? czy dużo było by z tym roboty (odkrecic trzeba by było cały kokpit tapicerke itd, ktos to przerabiał , robił cos podobnego? ), i czy nowa wypasiona wiazka (podmieniona) zmieni, pogorszy prace auta? czy jednak nic nie ulegnie zmianie jesli dojdzie nowa wiazka z dodatkowymi przekaznikami?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

hymm to widze ze bedzie to skomplikowana operacja... moze inaczej zapytam, czy nie lepiej zamienić cała wiazke taka kompletna ze szrotu z vivaro? czy dużo było by z tym roboty (odkrecic trzeba by było cały kokpit tapicerke itd, ktos to przerabiał , robił cos podobnego? ), i czy nowa wypasiona wiazka (podmieniona) zmieni, pogorszy prace auta? czy jednak nic nie ulegnie zmianie jesli dojdzie nowa wiazka z dodatkowymi przekaznikami?

Roboty niewspółmiernie więcej będziesz miał... Okablować taki przekaźnik pod halogeny to praca na popołudnie. Nie ma w tym nic trudnego ;p A zmienić całą wiązkę to już kupa pracy... Pracy samochodu nowa wiązka nie zmieni - o ile wszystko będzie podpięte, jak być powinno.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok sprawdze co i jak.. czy elektryk mi to podoła zrobic dzis na szrocie taka wiazka byla do zabrania z bezpiecznikami i przekaznikami... troszke bylo by roboty... jedyie cała deske trzeba było by rozmontowac. wydaje mi sie ze cały dzien jak nie dwa by to potrwalo.. a chce jeszcze el szyby lustra doposazyc czy tez przekaznik musial byc do tego odpowiedni?? radio ma instalacje i do el szyb i lusterek tez a te halogeny tez maja kable tylko z tym byl by problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności