Skocz do zawartości

opel astra 3 radio cd30 brak glosu


Gość panjan41

Rekomendowane odpowiedzi

Gość panjan41

witam.Posiadam radio cd30 ostatnio przestalo grac brak jakiego kolwiek dzwieku z jego strony wyswietlacz dziala normalnie.w samochodzie bylo dziecko i zastanawiam sie czy nie powciskalo czegos.Czy radio to posiada funkcje "mute"i ewentualnie gdzie tego szukac,czytalem instrukcje do tego radia a le tam nic nie znalazlem .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam podłączam się do tematu. Mam ten sam problem. Wyświetlacz pokazuje, że radio lub CD jest aktywne, RDS pokazuje sygnał stacji nie ma natomiast dźwięku... cisza :(. Zdarzyło mi się to już wcześniej ale problem znikał po ponownym uruchomieniu samochodu. Dodam, że nie dzieje się to nagle w trakcie jazdy tylko po włożeniu kluczyka do stacyjki - radio aktywne, dźwięku nie ma. Wyłącz - wyłącz nie pomaga. Przełączania CD / FM też. Tak jak by komputer sterujący radiem zgłupiał. Proszę o pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź może masz zwarcie w przelotce tylnych drzwi.Standardowa usterka w Astrach Zafirach.W pierwszej kolejności odpinaj po kolei złącza i sprawdzaj czy radio gra.Może też być padnięta końcówka mocy.Funkcji "mute" te radia nie mają :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź może masz zwarcie w przelotce tylnych drzwi.Standardowa usterka w Astrach Zafirach.W pierwszej kolejności odpinaj po kolei złącza i sprawdzaj czy radio gra.Może też być padnięta końcówka mocy.Funkcji "mute" te radia nie mają :-)

 

To jest możliwe. Dzisiaj to sprawdzę. Ostatnio odkręcałem bagażnik dachowy mając otwarte tylne drzwi, żona siedziała z przodu i jak włączyła radio to działało. Pewnie przy otwartych drzwiach problem ustał i zaczęło grać. Napisze czy to było to.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

Funkcji "mute" te radia nie mają
Witam.Jest funkcja 'mute' wcisniecie i prztrzymanie pokretla glosu powoduje jej wlaczenie.Jak zauwazylem u siebie nie dziala glosnik tylnych lewych drzwi ,ostanio po otwarciu tych dzrzwi radio przestalo grac pownowne otworzenie i zamknieci drzwi wlaczylo radio wiec podejrzewam ze bedzie to zwarcie gdzies na przewodach .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam Panowie Mam Pytanie dośc podobne Tydzien temu kupiłem astre h z uszkodzonym radiem Cd30mp3 radio można było włączyć ale nie dało się go podgłosić radiem ani sterowaniem z kierownicy Zakupiłem na Alegro takie same z wyświetlaczem i po podpięciu radia do kostki słychac było tylko krótki dzwięk takie piknięcie i dalej to samo nie da się regulować dźwięku nic cisza i nikt nie potrafi mi pomóc byłem już u paru elektronikach i czeski film nikt nic nie wie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Gość #westman#

Cześć, odświeżam temat. Czy ktoś sobie z tym zjawiskiem poradził? U mnie działa to tak, że po odpaleniu silnika muszę otworzyć i zamknąć lewe tylne drzwi.. Do tego przy zamykaniu centralnym zdarza się, że lewy tył pozostaje otwarty..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Mam dokładnie ten sam problem.. i już rozwiązany dzięki temu forum :) rozwiązaniem okazały się drzwi tylne prawe.. jak je otwierałem nagle radio ozywało.. jak je zamykałem to przestawało grać. Problemem musi być zwarcie... Jak wymacalem kable pomiędzy drzwiami a rama.. posciskalem przez chwilę to radio zaczęło grać nawet przy zamkniętych drzwiach. Proszę jaki luksus.. teraz mogę jeździć bez otwartych drzwi tylnych.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności