Skocz do zawartości

Przewód klimatyzacji CORSA C


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nie wiem czy mogę na Forum w ten sposób dawać oferty na części ale pytaliście to odpowiadam

 

Nie będzie problemu jeśli podasz cenę czy informację o możliwości zakupu.

 

Chyba ze każdy kolejny post będzie miał charakter handlowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ASO OPEL Wawrosz Oświęcim

Nie taka to znowu rurka... to podwójny przewód wysokociśnieniowy :-D

 

Poza tym, zamawiając go przez ASO dostajesz kpl, razem z oringami, śrubkami a nawet zaworkiem. Pozwoli Ci to uniknąć problemów typu : "panie, oring się uszkodził, trzeba nowy...." Czy ewentualne zamienniki, jeżeli istnieją, będą to miały w komplecie?

 

Spójrz na rysunek... to nr 21. Zawiera wszystko to, co od niego"odchodzi" :)

 

skan008.pdf

 

Jakby co, to pisz na PW. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ASO OPEL Wawrosz Oświęcim

Ja też Cię rozumiem. Ale jak się chce furmanić.... :rotfl: Oczywiście to Twoje auto i Twoja decyzja. W razie pytań jestem do dyspozycji

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ASO OPEL Wawrosz Oświęcim

Oryginał w kpl. z osuszaczem 1987 zł. Jeżeli decydujesz się na wymianę w ASO - 30% rabatu na cześć, 15% na robociznę - taki program bonusowy dla starszych samochodów. Żeby nie było, że nie mówię :-)

 

Ale wolałbym VIN bo jest kilka rodzajów i nie wiem czy dobry wybrałem...

Edytowane przez ASO OPEL Wawrosz Oświęcim

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baltazar załatw jakąś większą fotę tej rurki i zaznacz miejsce, w którym dokładnie Ci to walnęło. Na samym końcu napisz skąd jesteś ;)

 

Cena ile za takie coś wołają jest jednym wielkim nieporozumieniem. Najlepsze jest to, że wymienisz ten, a za dwa dni strzeli Ci następny i znowu tysiak. Wiem, bo się zajmuję wężami do hydrauliki siłowej i jest mnóstwo ludzi, którzy przyjeżdżają do mnie z klimą. Jeżeli rozstaw tych rurek umożliwia mi włożenie tej całej konstrukcji do zakuwarki to naprawiam to od ręki za kwotę nieprzekraczającą 50 zł. Oczywiście bez gwarancji szczelności, bo to jest aluminium, a ja pracuje na stali węglowej w ocynku. Tylko dzisiaj naprawiłem dwa takie wężyki od Mazdy 323 i bodajże jakiegoś audi.

 

Co do chłodnicy klimy. Lepiej kupić dobry, nowy zamiennik i jechać np. do Bosch Service. 3/4 taniej. Przerabiałem temat w VC Z19DTH. Chłodnica Valeo z osuszaczem niecałe 8 stówek. To co Corsy wiadomo ...

 

Opel Wawrosz to ten sam co w Bielsku ?Kupiłem u Was Corse C z komisu. Miała być niemalowana :rotfl:

 

Tak korzystając z okazji. Może mi Pan sprawdzić cenę i dostępność górnych uszczelnień wtrysków do Z17DTH CC ? Byłbym wdzięczny.

Edytowane przez Zieger

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ASO OPEL Wawrosz Oświęcim

 

 

Opel Wawrosz to ten sam co w Bielsku ?Kupiłem u Was Corse C z komisu. Miała być niemalowana :rotfl:

 

Tak korzystając z okazji. Może mi Pan sprawdzić cenę i dostępność górnych uszczelnień wtrysków do Z17DTH CC ? Byłbym wdzięczny.

 

Kupiłeś KOMISOWĄ czyli wstawioną w komis, czy będącą WŁASNOŚCIĄ firmy Wawrosz, czyli odkupioną od kogoś? To znacząca różnica... :)

 

Cenę części sprawdzę jutro w pracy. VIN by nie zaszkodził :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności