Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Wskaźniki, kontrolki-Coś jest nie tak

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 OFFLINE   Dave123q

Dave123q
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Model:Opel Calibra
  • Silnik:C20NE
  • Posiadasz LPG:TAK

Napisano 13 sierpień 2013 - 16:16

Witam forumowiczów.Niedawno byłem zmuszony wyciągnąć gąbkę która znajduje się pod welurowym dywanikiem ponieważ trzeba było zrobić podłogę i w niektórych miejscach nie dało się jej po prostu wyjąć, zatem ją wyrwałem i chyba coś nie chcący naruszyłem. Teraz kiedy przekręcam kluczyk, świecą się tylko lewe kontrolki na żółto, kiedy zaś odpalę silnik obrotomierz nie pokazuje nic, temperatura też nie wzrasta, nie wiem jak z paliwem bo mam rezerwę,wcześniej jak przekręcałem kluczyk to świeciła się kontrolka czerwona oleju i akumulatora i reszta żółtych też. Jak dodam gazu to obrotomierz łapie to co ma łapać, zapala się rezerwa (wcześniej nic nie świeciło) prędkościomierz działa, ale żarzy się na czerwono kontrolka akumulatora i ogólnie lekko przygaszone są kontrolki. Od razu mówię, że przedtem wszystko było sprawne i działało jak należy. Co mogłem odłączyć? Proszę o pomoc. 

PS. Komputer, przy pozycji ile możemy przjechać kilometrów, pokazuje bagatelne wartości przy rezerwie, 850-610 itd. i jest literka "F"

Użytkownik Dave123q edytował ten post 13 sierpień 2013 - 16:19

• 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

Użytkownik jest zalogowany Pan Kontekstowy

• Użytkownik
  • 1060 postów
  • Model:Opel
  • Posiadasz LPG:TAK

#2 OFFLINE   Kacper

Kacper

Nocny duch

• Administrator
  • 16399 postów
  • Lokalizacjaco.Tipperary
  • Model:Opel Sintra
  • Silnik:X22XE
  • Nadwozie:MPV
  • Posiadasz LPG:NIE

Napisano 13 sierpień 2013 - 22:17

Ruszaj kablami, wtyczkami w okolicy tej wyciąganej gąbki i obserwuj kontrolki, prostszej metody raczej nie znajdziesz.

Może gdzieś jakaś masa była przykręcona i ją odłączyłeś.

• 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież