Skocz do zawartości

USB w cdr 2005


Gość Krzysiek325e

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek325e

Witam.

Czy ma Ktoś może patent na przerobienie radia CDR 2005 VOD, tak aby widziało USB, a może da się dołożyć bluetooth.

Nie chciał bym wymieniać radia na jakieś inne.

Zainspirował mnie filmik

Jeśli chodzi o filmik, to niekoniecznie ma to być w sposób jaki on przedstawia, czyli przez włożenie płyty cd, ta opcje chciałbym zostawić.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek325e

Dzięki Kacper, dość pomocne, ale czy ktoś posiada wiedzę na temat jak ominąć w tym czymś wyjście radiowe, a zamiast tego połączyć to przewodem (czyli wejście liniowe do radia).

Głównie chodzi o fakt, że te urządzenia nie posiadają wyjścia np. na słuchawki, lecz tylko AUX (co wydaje mi się, że jest tylko wejściem).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek325e

Jeśli chodzi tylko o wejście aux - in to jest opis w pierwszym linku gdzie podpinać się.

Kurcze bo chyba źle to wszystko rozumiem.

Mam na myśli opcje bardziej zaawansowaną.

Wejście AUX in to jest wejście sygnału ? tak?

I takie właśnie wejście posiadają te urządzenia z alledrogo, natomiast mój zamysł jest taki, aby z tego czegoś wyprowadzić sygnał, który podłącze do radia (tak jak w pierwszym linku), pomijając przesył sygnału falami radiowymi. Wejścia aux mogą chyba tylko przyjmować sygnał, natomiast z wysyłaniem, to już nie.

Chyba że są również wejścia/wyjścia typu aux działające w dwie strony?.?.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra uprośćmy nazewnictwo

 

Wejście aux w radiu - na które podajesz sygnał np z mp3-playera i za pośrednictwem radia słuchasz to co jest w nim odtwarzane.

Wyjście aux w radiu - jest stosowane np do podpięcia wzmacniacza itp

Tobie zapewne chodzi o wejście, a jak to zrobić jest w podanym wcześniej linku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek325e

Dobra uprośćmy nazewnictwo

 

Wejście aux w radiu - na które podajesz sygnał np z mp3-playera i za pośrednictwem radia słuchasz to co jest w nim odtwarzane.

Wyjście aux w radiu - jest stosowane np do podpięcia wzmacniacza itp

Tobie zapewne chodzi o wejście, a jak to zrobić jest w podanym wcześniej linku.

Dokładnie, ale jak to zrobić, to jest bardzo prosto napisane.

Problem (chyba) pojawia się w momencie, kiedy chcę podłączyć nie mp3-player, ponieważ one nie posiadają ani wejścia na usb, ani już jako wyższa szkoła jazdy bluetooth, takie opcje posiadają chyba tylko transmitery, które łączą się falami radiowymi, a ja chciałbym tego transmitera podłączyć przez przewód do wejścia aux, które zrobię jak podano w linku.

Jak ominąć, lub czy jest opcja wlutowania się gdzieś w transmiter żeby sygnał szedł po przewodzie (nie przez fale radiowe) np. na słuchawki, który podepnę do aux w radiu (większość tych transmiterów posiada tylko wejście aux, natomiast nie posiadają wyjścia na słuchawki, raczej z wiadomych powodów, ponieważ są stworzone w innym celu ?

Sorki, za błędy, ponieważ brakło w moim poście prawidłowego nazewnictwa (transmiter).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmiter aby podpiąć to raczej tak jak w drugim linku - czyli dla bardziej zaawansowanych.

Playera itp podpinasz przez jego wyjście słuchawkowe do dorobionego wejścia w radiu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności