Skocz do zawartości

astra f bertone wymiana reperaturki tylnego błotnika


Gość SiwyC20XE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jak zwykle kieruje sie o pomoc a temat jest taki-przeprowadzam kapitalny remont w asi f bertone i jak to w polach z tych lat należy już wspawać reperaturki tylnych błotników i tu jest cały problem bo bertone mają inny kształt tylnych błotników niż cała gama aster f i takie gotowe repery sa niedostepne w sprzedaży :help: -może ktos sie uporał juz z takim tematem :?: -już słyszałem że z przednich błotników klepią takie repery-ale może jest jeszcze jakies inne rozwiązanie !? -chce to zrobic w miare po ludzku-czyli żeby póżniej nie walić na to wszystko puszki szpachli i żeby to w miarę wyglądało! -sam bez problemu wstawie gotowy reper czy progi ale aż takim blacharzem nie jestem żeby wyklepywać przeklepywać kształty.A raczej wstawianie używki jest bez sensu i chyba nie możliwe bo kto znajdzie taki idealny błotnik z dawcy?-moze i na zewnątrz bedzie ładny ale od środka na zgrzewach wilgoć robi swoje!........ -no nic! -czekam na wasze podpowiedzi. -bo w sieci nic nie znalazłem. POZDRAWIAM

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn...??? -że Masz dojscie do takich rzeczy-gotowych reperów ?-czy też mozna wykonac takie cuda przy pomocy jakiejs cudownej maszyny z arkusza blachy??? akurad gdzies mam tabliczke znamionową to nawet vin moge podac

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam w ofercie elementy blacharskie, w tym gotowe reparaturki i progi.

Podaj mi na priwa/mejla dokładny model auta czy 3 drzwi czy 5 rok model itp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opel astra F cabrio bertone 97 rok 1,8 16v 2-drzwiowe oczywiscie progi pewnie bedą pasowały z astry hb 3d ale tylne błotniki mają już inny kształt-bo to akurat zmienniła włoska "inżyniernia bertone" :brawo: także intwresują mnie dwa repery i dwa progi, na czasie mi tak nie zależy bo teraz i tak pracuje a dłuższy weekend i tak za jakis czas wyciągne ale własnie teraz po pracy musze sie już orjentować nad tymi pierdołami-czy sie da coś zorganizować?-mój e-mail [email protected] także prosze o odpowiedz co i jak i za ile ......-jak bedzie ok to napewno zamówię tylko jak powiedziałem nie od razu bo pracuje na wyjazdach i nawet nie miałbym gdzie tego trzymać ale pare dni przed akcją-reaktywacją owszem! DZIĘKI POZDRAWIAM

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności