Skocz do zawartości

[Opel astra G]Problem elektrozawór,nagrzewnica ...


Gość Dunkej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem,że niedziała mi ogrzewanie wymontowałem elektrozawór i był w pozycji zamknietej.Rozebrałem elektrozawór i silniczek chodzi tylko w jedną stronę (przekręcam pokrętło ciepło-zimno) [to znaczy,że jest dobrze ?].Czytałem na jakimś forum że może to być panel sterowania [ciepło-zimno ?].Nawet jak przekręcam ciepło-zimno to prąd do elektrozaworu dochodzi co to może być ? Już sam nie wiem ;/

 

Czy jakbym odłaczyl ten elektrozawór od prądu w pozycji otwartej i zamontował spowrotem to nic by się nie stało ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności