Skocz do zawartości

Opel Omega 2.2 16v 03r sedan- ile powinień palić gazu - ogólne problemy.


Gość AluS

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Zostałem tu odesłany z innego działu.

 

Chyba zdecyduje się na założenie gazu do Omegi 3.0. Powiedzcie mi jaka instalacja gazowa jest dobra? Koledzy z roboty mi polecali jakieś włoskie, ale nie pamiętam firmy. Druga sprawa to dobry gazownik. Znacie jakiegoś w Łodzi, albo okolicach? Nie chcę trafić do partacza. Opelek ma jeździć, a nie stać w warsztacie.

Oczywiście jestem otwarty na inne propozycje.

 

Z góry dzięki za pomoc : SMILE :

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miales poczytac a nie walic zapytanie

to co podales to jakis portal z dwoma tysiacami warsztatow

mamy na forum dzial z polecanymi warsztatami

z podzialem na wojewodztwa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miales poczytac a nie walic zapytanie

to co podales to jakis portal z dwoma tysiacami warsztatow

mamy na forum dzial z polecanymi warsztatami

z podzialem na wojewodztwa

Tak, tylko na forum jest mnóstwo starych wątków. Nie wiem, które warsztaty są jeszcze aktualne, a które nie. Przecież nie będę obdzwaniał każdego gazownika w województwie! Tu jest pytanie w temacie, więc postanowiłem zapytać, bo teoretycznie tu będzie najwięcej ludzi mających pojęcie.

A forum jest do zadawania pytań. Nie rozumiem czemu ci to przeszkadza. A ten link (http://gazeo.pl/), też nie powinien być problemem. To jest cała sieć warsztatów. Jak sam zresztą zauważyłeś, bardzo dużą. Jeśli chcesz konkretów to proszę bardzo- istalacja gazowa w "Auto Serwis GABI" w Łodzi na Kwidzyńskiej 8. Ten serwis jest najbliżej mnie i (umownie) najbardziej mnie interesuje.

Dziękuję za link. Tak powinna wyglądać pomoc : SMILE :

Edytowane przez MariuszJ

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z roboty mi polecali jakieś włoskie, ale nie pamiętam firmy.

 

Większość polskich instalek to italy-ale BRC ma gwarancję (z czakram czy jakos tak)i zdaje egzamin w omegach.

O innych ludzie wypowiadająsię różnie .

Ja mam instalkę BRC od ok 170 ts km i jeszcze nic nie było wymieniane - w większości instalacji parownik wymienia sie po ok 100 ts,km a w BRC zonk - działa po 150-170 ts km...

Edytowane przez Gość

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności