Skocz do zawartości

Ocena zestawu


Gość Olaola1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ok ... domyślam się że masz rację co do tych podzespołów..

 

Czyli co tam na tym morele sie wybiera odpowiednie komponenty, i gdzieś zaznacza że odbiór tam? Tam tez to poskładają do kupy?


Ok doczytałam :) co i jak... tylko czy zdążę :popcorn:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo każdy użytkownik PurePC.pl do zamówienia powyżej 1500 złotych otrzyma usługę złożenia zestawu komputerowego za symboliczną złotówkę lub pendrive i wysyłkę gratis. Jeśli któraś z propozycji spełniła Wasze oczekiwania, wystarczy kliknąć w wyszczególnionego na czerwono linka w sekcji opisowej, który prowadzi prosto do koszyka produktów. Natomiast aby skorzystać z promocji należy:

  • Umieść w koszyku produkty wraz z usługą montażu
  • W polu „Wpisz kod promocyjny” wpisz: W3FHN58JFW
  • Koszty wysyłki i cena montażu zostaną zmienione automatycznie
  • Umieść w koszyku produkty oraz pendrive i użyj kodu: LP4VT3IVI0

 

Wybierasz produkty i dodajesz do koszyka. Nie zapomnij o obudowie.

 

Potem zaznaczasz formę płatności i odbiór osobisty Netpunkt Łódź na przykład

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu. Sam składałem rok temu dla siebie właśnie z tego sklepu, potem osobie z rodziny i teraz kumplowi. Najlepiej bazować właśnie na portalach z tematyką komputerową, gdzie podane są optymalne zestawy i zawierają stosunek cena/jakość niż skusić się na gotowca, gdzie zawsze musi być hak na klienta.

 

Zawsze w takim zestawie będziecie mogli wymienić kartę graficzną, dołożyć w przyszłości ram czy zmienić procka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto takich komputerów kupować.

Napisz do czego ma służyć komputer i jaki przedział cenowy Cię interesuje.

Dlaczego sądzisz,że nie warto kupować takich komputerów?.Masz na myśli "piec"(i ilość miejsca który zajmuje ?)...czy samą konfiguracje?.Ja mam "piec".Również jak pociecha OIi lubię sobie pogiercować.Piec ma wadę...jest duży.Ale ma też ogromną zaletę.Można wymieniać w nim "bebechy".W przypadku lapka jest to mocno utrudnione.Dedykowane podzespoły itp.Ten z linka ma bardzo przyzwoite parametry.Nie kupuje się kompa mocno wypasionego....bo za pół roku jest już mocno "opóźniony w rozwoju".A zasiłkę można spokojnie wymienić w "piecu" na bardziej markową np.Cooler Master(niesamowicie cichy) za niecałe 100 Pln,bądź na Tagana (elita zasilaczy z najwyższej półki).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czytać uważnie, bo jak widzę na pewno nie zrozumiałeś sensu toczącej się tu rozmowy.

Rozumiem temat...itp.Doskonale zrozumiałem o co chodzi.Padło pytanie na samym początku czy warto kupić taki komputer.Dla pociechy...do grania.Regularnie wychodzą co kilka miesięcy gierki z coraz to nowszymi wymaganiami sprzętowymi.Nie sprostasz.Zintegrowana grafa ...korzystająca z pamięci procka.Trzeba lepszego sprzętu dla chłopaczka?.Który za kilka dni zmieni zainteresowania i kolega poleci mu inna gierkę.Moda...zainteresowania,nigdy nie trafisz w dziesiątkę.Trzeba takie tematy traktować z lekkim przymrużeniem oka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie brałem pod uwagę lapka to po pierwsze. Po drugie nie polecałem zestawów marketowych i gotowców z uwagi na lipne części. Po trzecie baza to dobra płyta oraz zasilacz, które są podstawą do modyfikacji za rok czy dwa takiego zestawu. Na pewno taki z allegro nie spełnia powyższego.

Dodatkowo gwarantuję, że "za kilka dni" czy "za pół roku" taki zestaw złożony samodzielnie dobranymi komponentami spokojnie uciągnie każdą grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności