Skocz do zawartości

Problem z odpaleniem


Gość przemlud

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z odpaleniem mojej corsiny. Wczoraj jeszcze była sprawna, odpalała ,,na dotyk" ale dzisiaj po prostu chyba szlak ją trafił. Nie mogę jej odpalić. Problem jest tego typu, że już prawie ma zaskoczyć i znowu piłowanie.

Świece są nowe maja ok 2 miesięcy, paliwa pod dostatkiem olej jest, akumulator naładowany przed dwoma godzinami na maxa i dalej to samo. Pomożecie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukuję treść tego forum i widzę, że jego administratorzy są wyjątkowo nieżyczliwi, cyniczni. Może pora zająć się czymś innym, skoro brakuje cierpliwości...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa podstawy do sprawdzenia przy problemach z odpalaniem

 

a Ty cienko zaczynasz swoj debiut na forum

za spam mozna dostac karniaka plus blokade pisania na np miesiac

cos masz jeszcze do dodania ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro prosisz (się), to mogę ci coś dodać:

 

1) Naucz się przyjmować krytykę (na twoim etapie życia juz dawno powinieneś się tego nauczyć, chociaż nigdy nie jest za późno);

 

2) Zamień rutyniarską spychologię na bardziej przyjazną postawę, a jak nie potrafisz, to sobie odpuść (ktoś cię zmusza do komentowania na tym forum??);

 

3) Jeśli nie masz nic do powiedzenia w temacie, to może oszczędzaj palce. Twoje najczęstsze komentarze (oprócz bardzo pomocnego "zamykam" i "przeczytaj regulamin", ew. "temat już był" - ostatnio ktoś ci coś na ten temat już powiedział...) to: "nie jestem wróżką", "tu nie ma wróżek". Chyba nie bardzo rozumiesz zasady funkcjonowania takich forów - tu właśnie należy być wróżką i z jakimś - większym lub mniejszym - prawdopodobieństwem coś zasugerować lub doradzić. Nikt nie oczekuje, że mu na odległość naprawisz samochód, od tego są mechanicy w realu.

 

I ostatnia, może najważniejsza dla twojego samopoczucia rada: nie strasz, bo się... i nie spinaj tak tyłka, bo dostaniesz hemoroidów.

 

A teraz możesz możesz mnie zablokować nawet na kwartał, chyba że chcesz, żebym jeszcze coś dodał (to wirtualne forum to chyba całe twoje życie, skoro myślisz, że kogoś ruszy karniak albo blokada konta na miesiąc...). Wyrazy współczucia...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bukaj_25 sam sie musisz nauczyc kultury.Sam co wniosłes do tematu?

Moge jedynie z Toba zgodzic ze blokada nic nie da bo ona sama w sobie nie nauczy kultury ani obycia na forum poza eliminacja wypowiedzi!

Przemlud który masz silnik c14nz czy x14sz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zauwazyłem ze corsa a.....

Bugaj faktycznie odleciał raz ze nawet temat nie dotyczył jego, dwa nic nie wniósł do tematu, trzy przeciez w Twoim poscie Gawlak nie nic co by mogło obrazic autora.

Powiem szczerze ze troche rozmieszyla wypowiedz Bugaja odniosłem wrazenie ze to on poczuwa sie byc samozwanczym administratorem forum.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności