Skocz do zawartości

poduszki airbag opel astra h 1,3 2006


Gość rafiki71

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rafiki71

Jest to silnik 1,3 cdti . przy głowicy od strony chłodnic w pobliżu rur interkolera jest wkręcony czujnik z dwoma pinami . Czy to jest czujnik temperatury silnika ? A jeśli chodzi o miejsce czujnika temperatury zewnętrznej to wiem gdzie jest , mieści się on na zderzaku na antrapie - wlotach powietrza , ale do których kabli ma być podłączony ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Odnośnie pierwszego to zobacz na końcu tego tematu http://opel.dixi-car.pl/pytanie-corsa-c-chlodzenie-ogrzewanie.htm

Tylko nie wiem czy jest tylko jeden wspólny.

 

co do czujnika zewnętrznej temp. to dobrze jakbyś podpatrzył u kogoś kolory kabli.

chyba że potrafisz rozszyfrować skrót koloru w schemacie

czujnik temp corsa c.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rafiki71

zakupiłem wszystkie elementy zgodne z uszkodzonymi w aucie a jeśli chodzi o czujnik to po prostu stary czujnik był niesprawny po założeniu nowego temperatura zewnętrzna wskazuje . nie mogę dojść gdzie wskazuje temperaturę silnika proszę o podpowiedz .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie że w AH nie ma wskaźnika temperatury silnika :wow:

 

 

 

nie mogę dojść gdzie wskazuje temperaturę silnika proszę o podpowiedz

 

W trybie "test mode" możesz odczytać temp. silnika.Ale jak tam wejść to musisz sobie samemu poszukać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziękuję za pomoc koledzy wymieniłem uszkodzone elementy oraz elektryk zlikwidował błąd poduszek , i nie wyświetla teraz poduszek i nie załączają się światła awaryjne lecz mam problem z światłem wewnętrznym , świeci się cały czas wcześniej tego nie zauważyłem bo była wyciągnięta żarówka . Przeczytałem w jakimś poście że po uderzeniu po wypadku lampka świeci cały czas , czy aby elektryk sprawnie usunął błąd , a może inna przyczyna .Na desce nie wyświetla się otwarte drzwi to znaczy ,że wyłączniki drzwiowe nie są uszkodzone . Proszę szanownych kolegów o rade


Kolego Kacper dzięki za podpowiedz jak można odczytać temperaturę silnika (tu jest opis jakby coś http://forum.opel24....lnika/?p=414839

Drahe, chyba nie ma znaczenia jaki silnik ?) lecz nie mam takiego wyświetlacza tylko inny , to może inaczej trzeba sprawdzić radio orginale ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności