Skocz do zawartości

vivaro, wymiana deski rozdzielczel


Gość ssuchypl77

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ssuchypl77

Hej witam wszystkich, jestem tu nowy wiec wybaczcie za jakies ewentualne gafy... :ups:

mam takie pytanko, mam vivaro 2.5 cdti z 2005 roku, ja u siebie mam deske starego typu (chyba), czyli

obrotomierz, predkosciomierz, wstazniki temperatury i paliwa i na srodku kontrolki, ale zauwarzylem ze

niektore vivaro z tego samego rocznika, a nawet starsze maja juz zegary z wyswietlaczem na srodku

i mam takie pytanko czy ja moge wymienic moje zegary na te z wyswietlaczem, czy nie ma takiej mozliwosci

bo nie bedzie to dzialac.

bardzo prosze o jakies wskazowki, moze ktos juz robil taki manewr, z gory dzieki wielkie... :help:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ssuchypl77

sorry, przejezyczenie ale nie chcialem, mnie wlasnie wkurzaja te stare zegary

i chcialbym zamienic ale niewiem czy sie da...

tzn. czy jest taka sama wtyczka i czy te nowsze zegary beda nirmalnie dzialac...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaleta nowszych zegarow jest przyjemniesza barwa swiatla i ciekawsza grafika samych zegarow

Minus jest taki ze optymalna temp silnika to 4 kreski,wbrew pozorom pomimo 9 kresek temp podnoci sie co 2 z czego 4 ciezko osiagnac na miescie jesli uzywa sie ogrzewania

Moze jestem staroswiecki ale wskazowki bardziej mi pasuja ibez watpienia sa dokladniejsze

Kolejny problem to cena bo jak juz zmieniac to na licznik z kompem ktory troche kosztuje

Istnieje opcja zakupu licznika z clio z kompem tyle ze wskazania paliwa sa wlasciwe tylko po zresetowaniu licznika a co za tym idzie przebiegu dziennego i wyswietlen z kompa,bez resetowania po zalaniu baku i wyjezdzeniu 40-50 litrow licznik pokaze rezerwe a po resecie 4-5 kresek...

Jesli bardziej chodzi o kompa niz nowy licznik to poszukaj starego z kompem,sa trudno dostepne ale sa

Sama wymiana ze starego na nowy wymaga przekladania kabli we wtyczkach i zpilowania 4 zabkow wtyczek,dla kilku znajomych robilem takie przekladki i za kazdym razem ulamalem blokade ktoregos pinu

Jesli jestes zainteresowany na forum jest temat aktywacja koputera pokladowego i tam se poczytaj

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności