Skocz do zawartości

Wyswietlacz w Merivie !


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzadziel__

Witam wszystkich !

 

 

Postanowilem dzis zadzwonic do serwisu Opla w Gdansku i zapytac sie ich , czy jest mozliwosc uchuchomienia komputera pokladowego w Mojej Merivie 2006r , lecz dostalem negatywna odpowiedz , poniewaz mam inny wyswietlacz dwuliniowy . Wiec postanoowilem sie zapytac czy istnieje mozliwosc wymiany wyswietlacza na nowszy , lecz powiedzieli ze nie ma takiej mozliwosci , poniewaz kable sa inne

 

I teraz pytam sie Was , czy na prawde nie da rady wymienic wyswieltacza na nowszy ( ten wiekszy z nawigacja lub bez) lub nawet odblowoac komuter ?? , jesli byla by mozniwosc , znacie miejsce gdzie to robia w okolicy gdanku , gdyni , tczewa ? i koszt tego

 

Zalanczam fotki wyswietlacza oraz radia

 

Prosze o pomoc !!!

post-42018-0-83122700-1392214161_thumb.jpg

post-42018-0-86575600-1392214198_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawlos12

Witam.

O tej twojej merivie nic nie wiadomo jaki motor? rocznik?

Serwis cie olał bo się im nie che z tobą użerać, no chyba że robią tam lamusy:P

Zależnie od rocznika i silnika da się to zrobić, ale musisz mieć nowe radio i wyświetlacz, tylko nie rozumie po co ci to jeżeli masz LPG.

Tam będziesz miał takie przekłamania że to się w głowie nie mieści, gość w serwisie by się z tobą musiał użerać bo byś jeździł że ci dużo pali lub komp ci przekłamuje.

Pozdrawiam.

 

Przepraszam rocznik jest moja wina :P

Edytowane przez pawlos12

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio masz cd30 więc jest po can i da się wymienić wyświetlacz na gid-a wtyczki są takie same, co do odblokowania kompa to się okaże czy będzie pokazywał spalanie, bo jak fabrycznie nie miał gid-a to nie zawsze da sie spalanie odblokować...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cinek_14

Witam, mi się udało wymienić wyświetlacz także mam radio CD30, wyświetlacz miałem dwuliniowy, a teraz mam ładnego GID-a. Merivkę mam z 2005r, ale żeby samochód pokazywał mi średnie spalanie dystans itp. to musiałem podokładać parę przewodów. Teraz mam już wszystkie informacje na wyświetlaczu oprócz chwilowego spalania, nie wiem, czemu. Jeżeli chcesz kupić wyświetlacz musisz go kupić wylogowanego z starego samochodu i zalogować do twojego radia (zabezpieczenie anty kradzieżowe czy jakoś tak to było), wyświetlacz też musi być odpowiedni żeby pasował.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzadziel__

Juz wiem co zrobie ;) Nie bede bawil sie w wymiany wyswietlczy , lecz zakupie taki uniwersalny komputer pokladowy http://www.telwis.pl/uniwersalny-komputer-pokladowy-ukp-p-119.html?manufacturers_id=11

 

Tylko chcialbym go wsadzic pod przyciskiem do swiatel awaryjnych ale nie wiem czy sie zmiescie ;) jak nie bd musial poszuac innych miejsc ....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Juz wiem co zrobie ;) Nie bede bawil sie w wymiany wyswietlczy , lecz zakupie taki uniwersalny komputer pokladowy http://www.telwis.pl/uniwersalny-komputer-pokladowy-ukp-p-119.html?manufacturers_id=11

 

Tylko chcialbym go wsadzic pod przyciskiem do swiatel awaryjnych ale nie wiem czy sie zmiescie ;) jak nie bd musial poszuac innych miejsc ....

Cześć Kolego!

Obejrzałem stronę tego kompa. Bardzo ciekawa propozycja. Na pewno mniejsze problemy niż przy wymianie klasycznego wyświetlacza na GID-a.

Tylko problem z ulokowaniem wyświetlacza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość romantyr

 

 

Czy ktos zamontowal komputerek o ktorym pisze kolega Grzadziel?
Wygląda na to,że nie i nawet kolega Grzadziel też nie bo inaczej by się pochwalił na forum. :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności