Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Agila a wózek dziecięcy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Piotrek_sieradz

Piotrek_sieradz
  • Forumowicz
  • 575 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Model:Nie Opel
  • Silnik:RX4 1,9DCI

Napisano 06 marzec 2014 - 09:23

P. S. Moja głupota dotyczyła czasów kiedy nie było obowiązku stosowania fotelików.

wtedy tez nie było fiatów seicento

• 0

Użytkownik jest zalogowany Google Adsense

• Użytkownik
  • 1060 postów
  • Model:Opel
  • Posiadasz LPG:TAK

#22 OFFLINE   NJOY

NJOY
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Model:Opel Agila
  • Inna marka:njoy
  • Silnik:1.2
  • Nadwozie:mini van
  • Posiadasz LPG:TAK

Napisano 23 październik 2015 - 08:58

Witam

Mam takie pytanie do znawców tematu, bo szukam szukam i nie mogę znaleźć. Chodzi mi o to czy w bagażniku Agili zmieści się wózek dla dziecka. Auto ma być używane tylko przez moją żonę i "nowoprzybyłęgo" obywatela : SMILE :, krótkie dojazdy po mieście 3 do 4 kilometrów. Czy to auto to dobry wybór ??

Pozdrawiam 

Witam.

Moim skromnym zdaniem, uważam że Agila ma bardzo praktyczny bagażnik, ponieważ jest wysoki, a i tylna klapa otwiera się na taka wysokość, że wysoka osoba spokojnie schowa się pod nią w czasie deszczu :spoko:     W bagażniku przewoziłem wózek bliżniaczy firmy DUO bez demontażu kółek, miałem dorobiony metalowy haczyk, którym mocowałem wózek z zagłówkiem aby sztywno trzymał się. Pozdrawiam       Jeżeli chodzi o wybór auta do miasta to jest super, wygodnie wsiada się, dobra widoczność, zwinny, wysoki prześwit  (   u mnie pod blokiem, od czasu do czasu ktoś rozwala miskę olejową albo zderzak przez wysokie krawężniki na parkingu )   Silnik pali średnio 7 L w mieście  1.2   pojemność i wolno rozgrzewa się (   właśnie będę coś z tym kombinować, a obecnie założyłem osłonę pod silnikiem ) . Pozdrawiam 

• 0