Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sopel667

Witam otóż kupiłem auto jak wiadomo marki Opel Vectra 1.8 auto zasilane jest instalacją LPG (sekwencja) i otóż problem z nią taki : nie chodzi na wolnych obrotach chodzi kulawo czasem zgaśnie gdy dodaje gazu to na każdym biegu się dławi tak jak by za dużo dostawał , gdy przejadę się kawałek to zaświeca się kontrolka chcek engine i wtedy auto zbiera się jak powinno czyli ma moc.. lecz po chwili gaśnie ,byłem u elektryka z tym podpioł pod komputer wywaliło mu błąd przepływki , sprawdził ją miernikiem okazało się że działa dobrze , więc co może być przyczyna ? hmm działa dobrze jak świeci kontrolka jak gaśnie to wtedy dostaje muła .. wydaje mi się że powinno to działć w odwrotną stronę . Aaa i jak odłączyłem przepływkę to auto działa dobrze , też kulawo na obrotach chodzi ale sprawnie przyśpiesza , lecz świeci się kontrolka

Co może być przyczyną ? przepustnice przeczyściłem , sonda niby ok działa to w takim razie co ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności