Skocz do zawartości

Vivaro - bagażnik dachowy


Gość mzuberek

Rekomendowane odpowiedzi

z rolka jest taki problem ze musi byc bagaznik typu drabina lub ewentualnie polaczone ze soba poprzeczki przedostatnia z ostatnia bo inaczej ostatnia belka sie skreci na mocowaniu

Krzysiek mam juz prawie wszystko tylko inpy 3.0 niemoge znalezc a najlepiej gada z Twoim autem

Edytowane przez wojtekcichy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek325e

Fajnie fajnie, a odnośnie bagażnika to widziałem gdzieś takie z boczną bandą jeśli tak to można nazwać (wysokość około 10 cm / no może 15) i to wtedy utrzymuje przednie, środkowe i tylne poprzeczki w całości. No ale to jest już cały bagażnik, a nie tylko belki mocowane do relingów jak to wygląda w osobowych, w przypadku vivy przykręcane do poszczególnych otworków.

 

Widziałem takie coś u siebie w mieścinie, ale to jak namierzę to auto, to zrobię fotki, co prawda inna marka, lecz zamiar taki sam.

 

Przynajmniej według mojego postrzegania takie rolki były by przydatne. Ale każdy ma swoje widzenie na sytuację.

 

Ooo to to to jak na fotkach

http://otomoto.pl/renault-trafic-2-0-dci-fa-vat-klima-bagaznik-dac-T4682520.html

 

A odnośnie uchwytów przykręcanych to fotek nie dam, ale kawałek blachy odpowiedniej wielkości jak mocowania na dachu i kształtownik w górę, powiedzmy 20x20 mm, całość w kształcie litery T odwróconej o 180 stopni

 

Jeszcze raz edit

 

całkiem tania opcja

 

http://allegro.pl/bagaznik-dachowy-renault-trafic-vivaro-primastar-i4820922790.html

Edytowane przez Krzysiek325e

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-45069-0-11210900-1417078050_thumb.jpgwrzucam kilka fotek,

trochę brudny,zaśniedziały ale rzadko go myję a dość często urzywam

jak jest umyty wygląda lepiej

 

materiały;

-profil ,,rowerowy,, aluminiowy szerokość ok. 10 cm. i gr. ok 3 cm.

-do profilu czarne plastikowe zaślepki (są dostępne w różnych rozmiarach)

-pod profil czarna gumowa uszczelka(profil ma rowek na całej długości)

-do zamocowania na dachu stalowy profil zamknięty 4 cmx 4cm kawałki po 12 cm.plus plastikowe zaślepki

-przedni i tylni ,,reling,,ma zabezpieczenia-taki stalowy łuk nagwintowany na obu końcach,też z metalzbytu

- na dwóch środkowych relingach plastikowe zaślepki na śróbach mocujących reling.

 

dość prosty montaż , kolor srebrny tak jak auto no i się sprawdza ,sporo już na tym przewiozłem materjału.post-45069-0-76766400-1417078042_thumb.jpgpost-45069-0-63921600-1417078043_thumb.jpgpost-45069-0-66142200-1417078044_thumb.jpgpost-45069-0-86334000-1417078045_thumb.jpgpost-45069-0-87691400-1417078046_thumb.jpgpost-45069-0-06880300-1417078049_thumb.jpg

Edytowane przez gral71

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, na pewno skorzystam. Zrobię podobnie, ale dodam poprzeczkę wzdłuż pojazdu po bokach, dodatkowe belki pomiędzy tymi, które są montowane do dachu i wszystko przedłużę z opcją dołożenia elementu, bo czasami trafia się do przewiezienia blacha długa na 5m.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności