Skocz do zawartości

Zapocone wtryski


Gość golden2912

Rekomendowane odpowiedzi

tak .. jeżeli chcesz wymienić uszczelki 21, 22 musisz wyciągnąć wtryskiwacz .. odkręcić mostek wtryskiwacza i wyciągnąć wtrysk ... ta uszczelka uszczelnia komorę spalania .. jeżeli ona będzie przepuszczać spaliny pod pokrywę zaworów .. będzie nieciekawie i wiesz mi ... to gorsze niż niejeden wyciek

 

nie wiem co serwis Ci robił lub miał zrobić .. ale jeżeli oby za wiele nie ruszali ..a który serwis z Krakowa??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość golden2912

nno generalnie pojechalem z "zapoconymi wtryskami" od gory i panowie zmienili te uszczelki o ktorych pisalem czyli te 26 i te boczne wiecej mieli nie robic i chyba nie robili choc teraz troche zglupialem po co w takim razie wtedy sciagali pokrywe zaworow....

 

a jak pojechalem na gwaracji to Pan z obslugi powiedzial ze zrobia naprawe gwarancyjna ale przy tym trzeba by zmienic te uszczelki na wtryskach (pytanie po co?!) no i tye przewody nadmiarowe o ktore pytalem w innym temacie ale to rozumiem bo rzeczywiscie sa juz mocno stwardniale

 

btw. Euromarket :)

Edytowane przez golden2912

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przewody wymianiają bo pewnie pękaja / pękły przy ściąganiu .. ale po co uszczelki pod wtryskami .. nie wiem?? i po co ściagali pkrywe głowcy .. również nie wiem?? może znaleźli wyciek spod pokrywy?? naprawdę nie wiem .. a może rzczywiście nabijają kasę za naprawy, której nie było.

Zakładam, że pokrywa jest ta sama .. za jakiś czas zweryfikuj, czy sie gdzies nie poci i nie leci olej własnie spod niej. Jak nie wymienili uszczelki to może być powtórka z rozrywki :( za jakiś czas.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość golden2912

no bo jak to moze byc ze klient przyjezdza i nie zostawi zadnej kasy :D przewody zmienie ale we wlasnym zakresie a nie za komplet 311 zl :o jak zrobia to bede sprawdzal ;] dzieki !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie to dziwna sprawa. ALbo ktos to auto weryfikowal, postawil diagnoze wiec chyba sie pod tym podpisuje. JElsi sie pomylił to czemu klient ma za to placic. Niech sobie te czesci co nie slusznie wymienil wezmie do domu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość golden2912

jeszcze raz :D

 

dawno temu zrobili mi te uszczelniacze na wtryskach i powtornie wystapilo zapocenie

ostatnio pojechalem do nich - ze sie spocily wtryski. zdiagnozowali ze faktycznie i zrobia to na gwaracji ALE "do tego trzeba zmienic oringi na wtryskach i przewodu nadmiarowe"

z tad ta lekka ironia ze nie oplaca im sie robic samochodu na gwarancji (logiczne) dlatego trzeba cos wcisnac ekstra klientowi zeby zostawil jakis grosz przy tym

 

juz rozumiecie o co mi chodzilo ? :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności