Skocz do zawartości

op-com łączy się tylko z silnikiem sintry z niczym innym może wina pinów?


Gość arekpelczynski

Rekomendowane odpowiedzi

Gość arekpelczynski

witam mam sintrę 2.2tdh 99r op-com łączy mi się tylko z silnikiem i to jeszcze muszę wybrać frontierę b żeby przeprogramować dawkę paliwa max lub przy rozruchu. Problem natomiast z komunikacją abs komp pokładowy zestawem wskazników pneum.zawieszeniem szyberdachem airbagiem centralnym itp. co mam zrobić moje gniazdo obd2 ma piny 4 5 6 7 10 12 13 16 wczym problem w programie ? bo sintra niema wielu opcji w programie opcom namy tylko silnik i skrzynie chciałbym wybrać np omegę albo zafirę i połączyć się z moją sintrą np z centralnym zeby zakodować pilot .Proszę o sugestię podeślę zdjęca obd2 mojego wtyku jeśli trzeba chyba że poprostu się nieda ,ale mam nadzieję że te autka tak rzadko spotykane poprostu mają zamienione piny we wtyku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego oryginalny masz interfejs?


Wedłóg tis

 

sintra Abs pin 9 Airbag 12 Mid 13 immo 13

 

Vectra B Abs pin12 Airbag 12 Mid 8 immo 7

Edytowane przez faraday

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arekpelczynski

niestety nie ori program ma więcej funkcji? czyli to niejest tosamo


czy mogę podmienić piny np wejść w vectre b zapytać o mid interfejs przeżuci na pin 8 a ja pod ten pin 8 wsadze kabelek z gniazda z mojego pinu 13 da się tak?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego oryginalny masz interfejs?

Wedłóg tis

 

sintra Abs pin 9 Airbag 12 Mid 13 immo 13

 

Vectra B Abs pin12 Airbag 12 Mid 8 immo 7

 

 

 

jaką masz wersję OP-COMA ? Spróbuj wersji 1.39 ABS - Daewoo NUBIRA zmień w programie na 9 pin

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomarzyć dobra rzecz - moją Sintre podpinałem już do kilku różnych tanich interfejsów. Niestety nieskutecznie.

Ostatnio podpinałem na warsztacie jakiś kombajn wielkości książki kucharskiej, jego wartość to pewnie kilka tyś PLN

 

Z kodowaniem pilota nawet serwisy sobie nie radzą.

Jeśli masz niedaleko do Oświęcimia to tam podobno wiedzą w ASO jak zaprogramować pilot.

 

Ale próbuj może uda się, ja straciłem wiarę w tanie interesy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacper Wiara czyni cuda

Byłem troszkę zajęty bo prawie dwa mięsiace zajeło mi ogarnięcie tematu peugeota 807 żeby gadał z moim kompem

to jest ogarnięcie programu , china fejsu i windy żeby to wszystko ze sobą zagrało. Sukces wszystkie kalkulatory w aucie komunikują się bez problemu

Za dwa dni przyjdzie mi fejsik do luśki dajcie mi trochę czasu to napiszę wam poradnik :-)

Porada dla Arka jest z forum miłośników opcoma :tak:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tez czekam na dobre wieści, najbliżej mam do kumpla który kupił kiedyś kabelek o nazwie Tech-2 i rdzewieje w szufladzie. Na jego lapku z biedą udało połączyć się z sterownikiem silnika. Ale może tak jak piszecie - ustawić na Fronterę lub Omegę.

Wgrywając program opcoma przy tym kabelku było podobnie tylko silnik widział.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności