Skocz do zawartości

astra g 1.7cdti ciężko odpala


Gość tomek1971

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomek1971

ok dzięki za podpowiedź,zabieram się za wyciąganie wtrysku i oddam go do regeneracji koszt około 350zł

 

 

 

a powiedz mi czy przewody metalowe od wtryskiwacza odkręcić i przy listwie czy tylko przy wtrysku i lekko odsunąć żeby dekiel od zaworów zdjąć?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość jannowak

Możesz lekko odsunąć ale uważaj żeby nie pękł bo będzie trzeba wymienić na nowe.

 

Edytowane przez jannowak

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość tomek1971

nikomu się nie chce opisać jak po kolei co odkręcać żeby wyjąć wtryskiwacz?a myślałem że forum jest po to żeby pomagać sobie na wzajem,dzięki bardzo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu za filozofia. odkrec przeowdy, sciagnij wtyczki elektryczne z wtrysków. odkrec srubki pokrywy i sciagnij pokrywe. dalej masz stopki mocujace wtryski odkrecasz i wyciagasz wtryski.

Pytaniew stylu jak wejsc do domu- otworzyc dzwi w razie potrzeby otworzyc zamek kluczem wlasciwym, wejsc do domu, zamknac drzwi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomek1971

dzięki,nigdy tego nie robiłem chcę wymienić sam.nie to że nie chcę dać zarobić mechanikowi ,tylko mam satysfakcję jak coś sam zrobię i właśnie tak myślałem jak opisałeś tylko chodziło mi raczej o potwierdzenie,to chyba nic złego jak się dopytałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

człowieku tu nic się nie dowiesz,potoczna znieczulica,zobacz ponad tysiąc odwiedzających a wypowiadających się dosłownie jeden i to w jakim tonie,wesoł myśli że pozjadał wszystkie rozumy i jest najmądrzejszy.może ktoś opisał by dokładnie jak wymontować wtryskiwacz z astry 1.7cdti mnie to też czeka oglądałem połączenia metalowych przewodów wtryskiwacza z listwą i tam naprawdę jest bardzo mało miejsca nie wiem jak tam podejść z kluczem a może faktycznie tylko odkręcić przy wtryskiwaczu i trochę odgiąć może ktoś to robił i podzieli się swoimi doświadczeniami,i jeszcze jedno co lepiej zrobić kupić jakiś używany wtryskiwacz na allegro czy oddać ten stary do regeneracji?proszę o rady.

Edytowane przez gruby10

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku tu nic się nie dowiesz,potoczna znieczulica,zobacz ponad tysiąc odwiedzających a wypowiadających się dosłownie jeden i to w jakim tonie,wesoł myśli że pozjadał wszystkie rozumy i jest najmądrzejszy.może ktoś opisał by dokładnie jak wymontować wtryskiwacz z astry 1.7cdti mnie to też czeka oglądałem połączenia metalowych przewodów wtryskiwacza z listwą i tam naprawdę jest bardzo mało miejsca nie wiem jak tam podejść z kluczem a może faktycznie tylko odkręcić przy wtryskiwaczu i trochę odgiąć może ktoś to robił i podzieli się swoimi doświadczeniami,i jeszcze jedno co lepiej zrobić kupić jakiś używany wtryskiwacz na allegro czy oddać ten stary do regeneracji?proszę o rady.

Kolego piękne wejscie na forum!Najpierw sie witamy a nie krytykujemy.Sam ilu osobom pomogłes?

Odnosnie uzywka czy regeneracja.Ogólnie zalecana jest regeneracja bo w Z17DTL jest bosch czyli bezproblemowo.Kolega kupił uzywki i tez autko smiga az miło ale to juz loteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności