Skocz do zawartości

sposób na problemy z biegami corsa b


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

nazywam się Łukasz i jestem nowy na forum. Ostatnio miałem problem z luźnym lewarkiem skrzyni biegów. Zakupiłem reperaturki, ale nie moge wyjąć elementu nr 17 na pierwszym zdjęciu w temacie. Załączam dodatkowo zdjęcie które zrobiłem. Jak to się wyjmuje tą część? Odgiąłem już nawet znacznie pofałdowane blaszki i podważyłem śrubokrętem ale ta część nawet się nie rusza. Czy na dole jest jakiś klips, taki jak nr 10, który blokuje ruch do góry? Jak tak, to jak się do niego dostać?

 

Dzięki z góry.

post-33858-0-99060400-1345316540_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość Artur83gl

Witam również jestem nowym posiadaczem po bracie corsa B mam taki problem brak 1 i 2 biegu 3 i 4 oraz 5 chodzą bez problemowo czy instrukacja którą tutaj jest podwawana mogę zastsować w moje corsie tzn nie jarze co mam kupić tzn zestaw naprawczy tak to się nazywa czy fachowo ma to inna nazwę dzięki bardzo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Zaczne od tego ze oczywiscie przeczytalem caly temat. Moj problem w Corsie B 1.0 12v 2000edition wyglada nastepujaco. Bieg wsteczny naprzemiennie nie wchodzi wogole (twarde miejsce), wchodzi jednak auto jedzie w przod i czasem wchodzi i auto jedzie w tyl jak trzeba. Po przegrzebaniu wnetrznosci znalalazlem uszkodzenie pierwszej czesci od skrzyni biegow. Dodaje zdjecie. Pekniety jest metalowy element ktory jest otoczony guma. I pytanie czy to moze byc problemow z biegami?? jak ta czesc sie nazywa?? Pokazywalem to w sklepie to mi powiedziano ze nowe kosztuje 500zl. Czy ma ktos pomysl jak to naprawic?? czy np wykonanie tej czesci z metalu by wchodzilo w gre czy musi on byc gumowy ??

post-13676-0-08189100-1374136530_thumb.jpg

post-13676-0-02477000-1374136537_thumb.jpg

post-13676-0-65646100-1374136544_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności