Skocz do zawartości

jaka skrzynia biegów do Agili 1.0


Gość selke

Rekomendowane odpowiedzi

witam

nie mogę nic znaleźć albo za słabo się znam, ale potrzebuję informacji na temat skrzyni biegów do agili 1.0. Miałam wymieniane sprzęgło, jakieś 2-3tygodnie później przy wrzucaniu dwójki taki mi zgrzytnęło, a potem już dwójka nie chciała wchodzić. Inne biegi działały. Odwiozłam auto do mechanika ostatkiem sił, bo już zaczęło coś śmierdzieć. Ten stwierdził, że skrzynia biegów do wymiany, bo wszystko się tam posypało, a najgorsze, że nie ma na niej podobno symbolu i nie wiadomo jaki to radzaj skrzyni. Mechanik pojechał na tydzień wakacji, a ja jestem bez auta i nawet nie wiem jakiej skrzyni szukać. Czy jest możliwość regeneracji takiej skrzyni, czy lepiej kupić jakąś "nową"? Czy ktoś jest w stanie mi pomóc? Czy z numeru VIN można odczytać jaką mam skrzynię biegów? Proszę pomóźcie biednej kobiecie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy jest możliwość regeneracji takiej skrzyni, czy lepiej kupić jakąś "nową"?

Jest. Koszty będą kosmiczne. Lepiej kupić używaną.

 

 

 

nie wiem jakiej skrzyni szukać

http://forum.samnaprawiam.com/skrzynie-biegow-dane-techniczne-manualne-fwd-smallblok-vt254.htm

 

F12 była przy 1.0

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki. mam jeszcze pytanie. kupiłam skrzynię, ale okazało się, że nie ma dziury na czujnik prędkości. sprzedawca zrobił mnie na szaro (nie ważne). Mechanicy nawiercają taką dziurę, ale pytanie czy taka skrzynia, która oryginalnie nie ma tego wejścia, czy będzie miała w środku "zębatkę" czy o co tam się zahacza ten czujnik prędkości??? Nie wiem, czy ryzykować i nawiercać tą skrzynię, którą mam, czy lepiej kupić drugą. Ktoś coś wie na ten temat. Ja biedna kobieta to zielona jestem, więc pomóżcie chłopaki !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Nie ma dziury bo kupiłaś skrzynię taka sama jak jest w Corsie C musisz kupić skrzynie zx10e

 

IMG_20180825_193607.jpg

To moja strzalka Zielon na Sprzedaz .Full opcja w tej klasie 

2003 r 

1.2 16v 75 k

El.szyby

El.listerka 

Klima

Aluminiowe felgi 

Halogeny 

Reling 

2×airbag

Centralny zamek

Skórzana kierownica

Aby podkreslic elegancje wersja exslusiv posiada chromowane klamki . 

Przrbieg 170 tys .Lakier jak widac 

Orginalny lakier 

Nowe wahacze kpl, tylne amorki olej 5w40 Total .Podloga bajka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności