Skocz do zawartości

Astra H samoistne włączenie się świateł awaryjnych


Gość Cologero

Rekomendowane odpowiedzi

Astra H 1.4 z 2004 r. po przekręceniu zapłonu włączają się światła awaryjne, wyłącznik nie odpowiada. Gaszę silnik one dalej świecą. Dopiero po kilku razach odpalania i gaszenia łaskawie siew wyłączają. Schemat powtarza się cały dzisiejszy dzień. Światła awaryjne potrafią się zaświecić kilkakrotnie nawet jak auto jest zaparkowane i w promieniu 50 m nikogo niema.

 

Co to może być?

 

I czy jest oddzielny bezpieczniak do świateł awaryjnych aby móc go zneutralizować, bo w książce obsługi takowego nie znalazłem?

 

Bardzo proszę o sugestie

 

przenoszę do odpowiedniego działu-Fircyk81

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie samochód posiadam od kwietnia 2010 r., 1,5 roku bezawaryjnej jazdy i przygód. Wcześniej też raczej nie miał przygód, chociaż już teraz sam nie wiem. Ale jak coś nawet to wczesniej powinno wyjść.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kiedyś był autoalarm ale jak kupiłem to nie było.

A może ktoś wie gdzie jest ten bezpiecznik od awaryjnych, chciałbym go wypiąć - jeżeli tylko za te światła odpowiada

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość popencjusz

Odgrzewam temat. Dziś rano wstaję a w mojej astrze migają awaryjne. Poszedłem wyłączyć z przycisku i narazie jest ok. Jak sie to jeszcze raz powtórzy to rozbieram przycisk od awaryjnych bo nic innego mi nie przychodzi do głowy. Takie usterki ja traktuje jako akt zazdrości. Nasze autka chcą zwrócić na siebie uwagę :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość cinek1111

Witam

Wczoraj w mojej Asterce H stała się dziwna sprawa. Otóż stałem przy garażu odwracam sie w strnę samochodu i widzę że światła awaryjne zaczęły same z siebie migać.

Po podejściu do samochodu i checi wyłaczenia świateł nie dało rady. Przycisk świateł awaryjnych nie działał wogóele na desce rozdzielczej nie migały kierunkowskazy i przy właczonym zapłoniew i właczonym silniku nie świeciły się żadne kontrolki.

 

Czy ktoś moze wie miał doczynienie z takim cudactwem przez to mogło byc spowodowane??

Trwało to około 10 minut

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cinek1111

a swieci ci środkowa żarówka nad lusterkiem środkowym wstecznym?

nie świeci się. Naszczęście już przeszło i ponownie sie nie powtórzyło.

Gdzieś na forum czytałem że mogła być wilgoć w bezpiecznikach bo dzień wcześniej autko było myte

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

mialem podobna sytuacje. przychodze do samochodu i patrze swieca sie awaryjne. w zaden sposob nie moglem ich wylaczyc. pomoglo odpiecie klem od akumulatora. jak sie okazalo akumulator zdech i dlatego zapalily sie awaryjne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności