Skocz do zawartości

Zdjęcie

System kontroli cisnienia w oponach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#31 OFFLINE   Kisko

Kisko
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Model:Opel Astra IV
  • Posiadasz LPG:TAK

Napisano 27 październik 2016 - 19:40

Witam,

Mam takie pytanie odnośnie tego tematu. Na Youtubie są różne filmiki, które pokazują jak zaprogramować czujniki TPMS w samochodach General Motors bez narzędzi. Na przykład https://www.youtube....h?v=Dc-xL23NSms.

Czyli trzeba wejść w tryb programowania ciśnienia w oponach i spuścić powietrze z każdego koła aż będzie pykanie. Mam Astrę IV Sedan J i nie ma takiego pykania, nawet jak spuszczam całego powietrza...

Czy ta metoda nie działa w naszych europejskich Oplach?

Zastanawiam się nad kupnem tego programatora z Aliexpress, ale zanim przyjedzie to 2 miesiący minimum... Czy wiecie gdzie w Krakowie można zrobić to zaprogramowanie w miarę tanio? W moim zakładzie samochodowym próbowali już czwarty raz (przez interfejs) i nie dali rady.

Przepraszam za błędy, nie jestem Polakiem :D.

Pozdrawiam

• 0

Użytkownik jest zalogowany Pan Samochodzik

• Użytkownik
  • 1060 postów
  • Model:Opel
  • Posiadasz LPG:TAK

#32 OFFLINE   kazha

kazha
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Model:Opel Astra I
  • Nadwozie:sedan

Napisano 21 kwiecień 2017 - 07:38

Załączony plik  mokka 1.jpg   90,88 KB   0 Ilość pobrańwitam .. moja mokka jest z września 2016 roku i nie mogę dojść gdzie mam  szukać ciśnienia w oponach poprzez czujniki TPMS  ..kontrolka  czujników paliła się gdy zmieniłem opony na zimowe które były bez czujników .. paliła się bez przerwy ale mi to nie przeszkadzało bo wiedziałem że tak będzie,....po zmianie na opony na te które były w czasie zakupu  kontrolka się NIE pali tzn że czujniki  (  CHYBA SĄ)    ale próbowałem  w menu różne warianty i nie mogę dojść gdzie mam info. od czujników o ciśnieniach w oponach.....  przesyłam zdjęcia  mojego wyświetlacza.  przepraszam za układ zdjęć.. silnik 1.6 Enjoy 

Załączone pliki

Użytkownik kazha edytował ten post 21 kwiecień 2017 - 13:33

• 0

#33 OFFLINE   ArKos

ArKos

Upierdlivus Vulgaris

• Administrator
  • 4501 postów
  • Model:Opel Mokka
  • Inna marka:Opel Calibra
  • Silnik:1,4T
  • Posiadasz LPG:NIE

Napisano 21 kwiecień 2017 - 16:46

Masz wyświetlacz "bieda edyszyn" i nie znajdziesz tego. Możesz jedynie ustawić nośność opon i zainicjować wyuczanie czujników.

• 0