Skocz do zawartości

oświetlenie dzienne drl led okragłe


Gość paolo82

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie led drl okragle dzienne w miejsce halogenów co polecacie?90cm mysle ze robi wrazenie i jest dosc dobrze widoczne, jakie firmy i drl okragle sa sprawdzone do vivaro 2005? zrezygnowałem z halgenow to w to miejsce pojda dzienne

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie wiem dlaczego chcesz tak kaleczyć auto, chociaż zdaję sobie sprawę że nie jest to jakiś lans (chodzi o model)

Możesz przecież ustawić sobie w kompie świecące światła po zapłonie (mowa o światłach mijania) i jest nawet kilka opcji np. albo całość, albo bez podświetlenia tablicy, lub sam przód i chyba jeszcze jakieś dwie opcje.

O aku raczej nie masz się co martwić jak ładowanie działa poprawnie to nic się nie będzie działo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w temacie led drl okragle dzienne w miejsce halogenów co polecacie?90cm mysle ze robi wrazenie i jest dosc dobrze widoczne, jakie firmy i drl okragle sa sprawdzone do vivaro 2005? zrezygnowałem z halgenow to w to miejsce pojda dzienne

A dlaczego zrezygnowałeś...? Nie masz elektryka, który to podłączy?

Jeśli chodzi o światła dzienne w miejsce przeciwmgielnych, to miejsce jest dla nich dobre - spełnia wymogi umiejscowienia. Można zamontować okrągłe dzienne w ramce do halogenu - trzeba będzie tylko dobrze je ustawić wzdłuż osi pojazdu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie wiem dlaczego chcesz tak kaleczyć auto, chociaż zdaję sobie sprawę że nie jest to jakiś lans (chodzi o model)

Możesz przecież ustawić sobie w kompie świecące światła po zapłonie (mowa o światłach mijania) i jest nawet kilka opcji np. albo całość, albo bez podświetlenia tablicy, lub sam przód i chyba jeszcze jakieś dwie opcje.

O aku raczej nie masz się co martwić jak ładowanie działa poprawnie to nic się nie będzie działo.

Dlaczego zaraz kaleczyć auto?.Bardzo rozsądne rozwiązanie jeżeli chodzi o przepalające się nagminnie żarówki H7 nie wspominając już o ich cenie(mam na myśli markowe) oraz o problematycznym w niektórych modelach ich wymianie.Ja średnio raz na pół roku wymieniam spaloną H 7(a powinno wymieniać sie parami).W przypadku mojego auta trzeba sie mocno nagimnastykować aby ją wymienić.Owszem....można wymienić na najtańszą H7 z marketu za 10 Pln za szt.,ale uwież mi,że żarówka żarówce nierówna jest.Celowo wymienilem kiedyś przepaloną Philipsa 60+(która miałem do tej pory)na zwykłą z marketu.Różnica w świeceniu przy moich soczewkach była ogromna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeżdże na halogenach,mam dzienne.Potrafie odróżnić dzienne od halogenów przeciwmgielnych bardzo często nadużywanych przez kierowców.

Edytowane przez Natan

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światła dzienne to bardzo dobre rozwiązanie. Ja aktualnie mam w halogenach dzienne i nie martwię się to nieszczęsne h7, które niestety palą się w oplach nadzwyczaj szybko. Philips wytrzymał u mnie najdłużej 9 miesięcy, pozostałe wynalazki 3-4 miesiące.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego napisałeś o nagminnie przepalanych H7 -mkach gdzie je masz zamontowane ?

H4 w zwykłych lampach jakie są w vivaro nie są takie drogie (rok wytrzymają), więc ... koszt zakupu dziennych itd..

 

PS

 

Dobra ja o jednym Ty o drugim.

Jako światła mijania masz u siebie H7 Tak ???

A jak pisałem o Vivaro którego tyczy się ten wątek, a tam są H4 więc tańsze a i palą się rzadko, jak pisałem wyżej rok wytrzymują

Edytowane przez Krzysiek325e

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok tylko koledzy odbiegli od tematu...

 

powracam do mojego pytania :

 

w miejsce halogenu jakie dzienne ledy? lub led drl z halogenem, 90 mm okrągły? ktos cos juz zakładał?

 

i pytanie drugie czy led dzienny moze byc jako halogen? mam na mysli czy podczas mgły moze słuzyc led drl jako swiatło przeciwmgłowe, załanczajac go manetka przy kierownicy? czy jednak jak wyzej czienny led + haogen w jednej obudowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności