Skocz do zawartości

Jaka kamerka do samochodu


johnyb

Rekomendowane odpowiedzi

Taka w przedziale cenowym do max 300-400 zł. Zależy mi na dobrej jakosci nagrywanego obrazu (przede wszystkim w nocy) stabilnej pracy oraz wytrzymałości na krajne temperatury. Jakieś pomysły?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Krzysiek325e

Co do skrajnych temperatur to żadna nie będzie działać przy takich parametrach, jak duży - lub lato za szybą w słońcu (np. na parkingu)

Dobra jakość ?

Pewnie tu uda Ci się coś wybrać, ale w nocy już będzie miała problem.

Obraz pewnie będzie wyglądał tak jak nagrany jakimś smart fonem.

 

Rozważ możliwość, jak / jeśli jesteś w posiadaniu owego smart fona wgrać apkę do rejestracji tras (jest ich trochę) i w zależności jakie masz parametry aparatu to będzie to odpowiednikiem takiej kamerki.

Choć pewnie na All znajdziesz coś w tej cenie.

Nie wiem czy zmieści się w Twoim budżecie ale możesz szukać rejestratorów DOD, chyba najlepiej się użytkownicy wypowiadają na ich temat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 3 stówki możesz spokojnie kupić dwie.. Wydawanie większej kasy nie wiąże się wcale z podwyższeniem jakości nagrań.. Czasem wręcz przeciwnie..

G1WH - obejrzyj sobie testy na YT..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w aucie dobrze sprawuje się wideorejestrator ferguson shd100. Kupiłem go jakiś czas temu gdzieś w necie. W dzień to wiadomo - większość modeli dobrze nagrywa, schody zaczynają się w nocy. Ten fergosn który posiadam całkiem dobrze sobie daje z tym radę. Tu jest przykładowy filmik z takiej jazdy z tym sprzętem po nocy:

 

(polecam uruchomienie trybu HD)

 

Z ciekawszych funkcjonalności, to sam się uruchamia po wykryciu ruchu, mam tam kartę 32gb, i gdy już brakuje miejsca to te najstarsze nadpisywane są przez te najnowsze pliki. Myślę, ze warto.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jako, że 4 lata upłynęły od ostatniego postu zapytam.

Szukam coś niedrogiego, ale żeby w nocy też było coś widać.

Koniecznie przód/tył, czyli dual.

Macie coś fajnego przetestowane?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fajnie, dzięki za podpowiedź, kupię GoPro x4 bo do Kasi astry tez się nada.

Wydam 10 koła, a co mi tam

Przecież zarabiam 35 koła miesięcznie, więc po co nawet pytałem......

 

Teraz po tej ironii ktoś coś podpowie?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Można, podobno niezłe są kamerki Yi. Tańsze modele za te 200 zł do kupienia.

 

Ja wolałem jednak dopłacić i mieć coś, co naprawdę działa. Przerabiałem tańsze urządzenia i z żadnego nie byłem zadowolony. Teraz mam Garmina DashCam 35 i jakość nagrań wreszcie na wysokim poziomie i to nawet w nocy. Jedyna wada, to beznadziejny przyklejany uchwyt, zamiast zwykłej przyssawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności