Skocz do zawartości

Bluetooth, AUX ,USB - Insignia


Gość joniec

Rekomendowane odpowiedzi

witam kupilem pare dni temu Vauxhall insignia 2011 i juz powoli ogarnalem komputer ale mam pare pytan tj. nie wiem jak sprawdzic informacje o serwisie jedyna informacja to jest zywotnosc oleju ( w procentach) i czy tym mam sie sugerowac czy gdzies powinna byc informacja w km jak to jest w wiekszosci aut. kolejna sprawa to mam radio cd400 i nie wiem czy mam bluetooth? ksiazka mowi ze mam ale telefon (samsung) nie znajduje samochodu. i kolejna rzecz czyli gniazdo usb czy tez mam i gdzie je znalesc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

mam dwa zalecenia

1,instrukcja obslugi -jak nie ma to sobie zalatwic np w ASO vauxhalla (mi dali za free)

2.zapoznac sie z regulaminem forum -tytul jaki nadales jest o kant kuli

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki stary za pomoc naprawde super ale jak napisalem ksiazka mowi co innego a co innego komp w samochodzie ( telefon ) a odnosnie usb jest napisane ze jest gdzies na glownej konsoli zakryty i ze ma go utrzymac w czystosci ( bo myslalem ze ma go usmarowac dzemem) poza tym instrukcja jest do bani mialem juz pare samochodow ale instrukcja vauxhalla jest poprostu malo dokladna

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może czytasz nie to co powinieneś ?

http://opel.dixi-car.pl/doc/instrukcje/Instrukcja-Radioodtwarzacz-Insignia.pdf

Zobacz stronę 108 i dalej. Aktywowałeś Bluetooth w radiu ?

 

Z dżemem uważaj .... :-)

Opel-Insignia-Kaufberatung-USB-Anschluss

 

 

 

Co do informacji o serwisie, to zapewne w książce serwisowej lub w ASO.

Kiedy był zmieniany olej i przy jakim przebiegu pytaj poprzedniego właściciela lub sprawdź czy nie masz jakiejś kartki z informacją.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Kacper!!! wiesz u mnie jest troszke inaczej jezeli chodzi o ksiazke bo mam angielska i mam naprawde bardzo okrojona wersje. pdf ktory przeslales duzo pomoze ;) a z telefonem tez mam problem bo moja ksiazeczka mowi abym kolejno wszedl; config - ustawienia telefonu - bluetooth. i wydaje sie proste tylko ze wchodzac w config nie mam opcji 'ustawienia telefonu' wiec podejzewam ze nie mam BT chociaz ksiazka twardo mowi ze radio typu cd300/cd400 ma takowy mam nawet na glownej konsoli klawisz 'phone' ale moze on tylko sobie byc i tyle, wciskajac 'phone' nie ma zadnej reakcji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie nie masz bluetootha lub trzeba go najpierw włączyć w Serwisie.Będziesz w ich okolicy to zapytaj w czym problem.

Poczekaj jeszcze na odpowiedź kogoś bardziej wtajemniczonego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dniach podjade do serwisu i zobacze co wyjdzie. tylko zastanawiajace jest to ze mam ten przycisk 'phone' oraz na kierownicy tez mam przyciski od telefonu watpie aby 'tylko sobie tam byly'. no coz dzieki za info.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Vauxhall insignia 2011 ......... mam radio cd400

W instrukcji to radio też jest uwzględnione, może jest podobnie jak w innych Oplach z aktywacją BC.

http://opel.dixi-car.pl/instrukcja.htmtu instrukcje z wyjątkiem pierwszej są od roku 2012. Zgaduje że może przed tym rokiem nie wszystkie miały aktywnego bluetootha.

 

 

ps

Zmieniłem tytuł tematu na bardziej odpowiedni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności