Skocz do zawartości

Subiekt GT - czy ktoś z Was pracuje ?


holcu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Czy ktoś z Was ma do czynienia z tym programem (księgowo - magazynowym), pytam gdyż cały czas szkoliłem się w konkurencyjnym programie Stream Softu - PC Biznes, który dla mnie osobiście był intuicyjny i przyjemny. A teraz przyszło mi zapoznać się z Subiektem.

 

Piątek spędziłem na konfiguracji wersji sieciowej tj. serwer bazy danych + 2 klientów, troszkę miałem problemów ale suma sumarum z perspektywy czasu muszę przyznać, że jest to dość proste wyzwanie. Kwestia uporania się z zaporą Windows.

 

Przez parę chwil próbowałem możliwości na tzw. danych demonstracyjnych, pierwsze odczucia dosyć neutralne, brakuje mi skrótów klawiszowych takich samych jak w PC Biznesie. Troszkę interfejs według mnie jest zbyt prosty. Ale nie ukrywam są to moje pierwsze godziny pracy z tym programem zobaczymy jak będzie dalej.

 

Będę chciał też popracować nad VPN w Subiekcie, macie z tym jakieś doświadczenia ? Znajomi zachwalał w Subiekcie pełną integralność z Allegro - chętnie też to przetestuje.

 

Na koniec bardzo podoba mi się możliwość testowania Subiekta przez 45 dni. Dla mnie Subiekt służy głównie ze zaznajomieniem się z jego funkcjami, możliwościami, dodatkami. I lubię go na własnej skórze wytestować by móc ewentualnie polecić go innym. Testowanie programu z recenzji innych osób, wg mnie mija się z celem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z programów insertu od paru ładnych lat tj subiekt oraz rachmistrz. jeśli chodzi o allegro to kolega musiał mieć sello. Rzeczywiście fajnie się na tym pracuje i wystarczy jedno kliknięcie aby przenieść dane ze sprzedaży. Jest fajne forum o programach subiekta http://www.forumsubiekta.pl/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od piątku znów troszkę się pobawię subiektem. Dzięki za adres forum, później zajrzę. Na pewno chodzi o sello bo już odnalazłem to w piątek będziemy testować jak działa. Mi się podoba wersja demo, gdyż przed zakupem dokładnie mogę sprawdzić, pobawić się, potestować i wyciągnąć jakieś wnioski.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkty insertu są dosyć zaawansowane jeśli chodzi o ilość opcji i możliwości konfiguracji. Jeśli na początku poświęcisz czas na konfigurację to raz dobrze skonfigurowany program chodzi bez zarzutu. Mam u siebie jak już pisałem rachmistrza i subiekta od 6lat. w międzyczasie zmieniłem komputer przeniesienie danych było proste i bezproblemowe. Korzystałem z sello od samego początku gdy się pojawiło, handlowałem drobnicą na allegro. Wystawienie wielu aukcji jednym przyciskiem to była świetna funkcja bo parę lat temu interfejs allegro był bardzo ubogi i na wystawienie wielu aukcji trzeba było poświęcić kupę czasu a w sello były gotowe szablony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Pracowałem na GT Subject kilka lat i powiem Ci że to prosty program, który można szybko ogarnąć. Jak przesiadłem się na niego z WF-MAGa to aż byłem w szoku. Bardzo orientacyjny, niestety często się zacinał u mnie, ale to mogła być wina kompa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności