Skocz do zawartości

Rozładowujący się Aku


Gość sintra 98

Rekomendowane odpowiedzi

No też myśl, Jacek obwodnice we Wrocku macie fajne więc mapy się dobrze ustawią. Może to dodatkowe oświetlenie ma jakąś wadę i zamiast tylko lizać żre prąd (złe przekroje przewodów, słaba izolacja nie fachowe podłączenie i poprowadzenie przewodów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość sintra 98

A pytanie inne ile musiał bym przejechać jak myślisz żeby naładować aku jak bym odpalił ,do czego zmierzam mam pakiet assistance mogą podjechać i od matki mi odpalić

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrozu raczej nie ma to aku nie powinien być jakiś całkiem padnięty. Ja przy już padniętym aku po przejechaniu ok 20 km mogłem po 8,5 godziny odpalić, ale aku miał 5 lat (jakiś tani no name z hipermarketu francuskiego). Jeżeli altek ładuje normalnie to większość prądu pójdzie do aku. Takie ładowanie nie jest zbyt korzystne dla akumulatora ale jakoś trzeba sobie radzić ( dawniej elektryk samochodowy coś takiego mówił, zostawiał też radio załączone w aucie "safari" i spokojnie jeździł 8-9 lat na aku, ale też i akumulatory były inne ).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sintra 98

Jeśli odpalę aku od matki to mam zamiar zrobić 40-80 km mam zarąbista drogę 17 km obwodnicy prawie przy domu a bierze początek rondem i koniec rondem ,wiec bez obciążenia mogę ja pokonać a te kilkadziesiąt km wystarczy , a cały czas jechac na benzynie czy do jakiego momentu żeby sie dobrze mapy ułożyły,kiedy przerzucić na Lpg

Edytowane przez sintra 98

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale odpinałeś aku na dłużej niż 0,5 godz? czy chcesz zrobić profilaktykę.

Ja jak na jesień sprawdzałem spalanie to mi wyszło 9 l /100km (według gps, nie licznika licznik trochę więcej pokazał) i 12l lpg..

Ale to już przeszłość bo coś siadło i mam jechać sprawdzić co jest nie tak - podejrzana sonda lamda, albo wtrysk .


Fajne masz drogi to i pojeździć można - i dobrze oznaczone.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakieś szczątkowe napięcie jest nie może być całkowite zero - a to wystarczy do podtrzymania pamięci sterownika. Całkowite wypięcie aku powoduje dopiero po kilku, kilkunastu minutach kasowanie pamięci. Sintra ma dość twardy i trudny komp, nie wszyscy chcą się nim bawić wolą zamienić na inny do przeróbek, ale sprawdzić i pojeździć sobie możesz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sintra 98

Powiem ci tak nie wiem czy jest jakiekolwiek napięcie czy trochę trzyma ,myślę ze zero jest bo ostatnio jak próbowaliśmy odpalić to był koniec stycznia juz żadna kontrolka nie paliła,to mysłe ze komp jest zresetowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności