Skocz do zawartości

Opel Astra H - Kampanie Serwisowe


Gość adams1692

Rekomendowane odpowiedzi

Gość adams1692

Witam,

 

Po nakierowaniu przez jednego z userów forum napisałem do ASO czy moje auto nie podlegało kampaniom serwosowym w odpowiedzi otrzymałem takie coś:

 

W sprawie Pana zapytanie o kampanie w samochodzie W0L0AHL4868045763.
Sprawdziliśmy:
- auto podlegało kampanii 10-R-036 (Astra H, Zafira B - Zintegrowany moduł kolumny kierowniczej (CIM) -zamontowanie zapinki - Sporadyczne wadliwe działanie sygnału dźwiękowego (klaksonu). )
Niestety w czasie trwania akcji serwisowej prawdopodobnie samochód nie "odwiedził" żadnego ASO - i kampania nie została wykonana (brak rozliczenia w systemie gwarancyjnym)
Akcji niestety juz nie można wykonać na koszt producenta - gdyż możliwość jej rozliczenia upłynęła 31.12.2012.

 

I moje pytanie czy faktycznie nie mogą mi tego naprawić w ramach tej kampanii i chcą mnie naciągnąc na koszty?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobią Ci już tego, kampanie serwisowe nie jeżdżąc do ASO sprawdza się na bieżąco lub korzysta z warsztatu który wspomnie Ci o kampanii serwisowej :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adams1692

To akurat nie moja wina. Auto zostało sprowadzone z Niemiec i tam ktoś tego nie dopatrzył, ja jestem w posiadaniu auta od 4 miesięcy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zrobisz.

W tej kampanii chodzi o założenie metalowej spinki na obudowę CIM-a, która lekko się rozchodzi powodując wadliwy styk wewnątrz i problemy z titkiem.

Jak zdejmiesz plastiki wokoło kierownicy to zobaczysz, że nawet jest jedno miejsce, w którym taka spinka leży jak ulał - jakby dla niej zrobione.

Sam możesz założyć spinkę - ma wyglądać jak na zdjęciu niżej i ściskać obudowę CIM-a

 

CIM-clip1.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rafał_79

Auto sprowadzone z Niemiec ,a Ty wysyłasz zapytanie do polskiego Aso?Z grzeczności Ci odp.i tyle.

Skoro jest w Polsce to wysyła zapytanie do polskiego ASO. Dostał konkretną odpowiedz że akcja się już zakończyła.

W takich kampaniach nie ma znaczenia w jakim kraju zostało zakupione auto.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO?

Ja bym zadzwonił i zapytał. Ot, pękła mi i nie mam - chcę dokupić. Pewnie oszałamiające 5 zł będzie kosztować...

Nie występuje jako część zamienna w katalogu - widać tylko w ramach kampanii wykorzystywano, jednak nauczony doświadczeniem powiem, że może to być jakaś spinka tapicerska...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką spinkę można wykonać samemu lub zakupić w ASO, ale jeśli działa Tobie normalnie klakson to nie ruszał bym tego. Zadzwoń i zapytaj tak jak Ci napisał kolega.

Edytowane przez Kaslo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności