Skocz do zawartości

Opinie o firmie BEKO


holcu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki :) mam nadzieje, że będzie służył. Dziś zaraz kupię wtyczkę do piekarnika i dokończę jego montaż. Gorzej tylko z pralką, gdyż stara pralka była zamontowana pod blatem kuchennym. To znaczy wypoziomowana, ustawiona i dopiero nałożyłem na to blat, zlewozmywak etc.

 

Starą wysunąłem spod blatu i oddałem kupującemu. Z nową pralką dobrze byłoby zdemontować blat, wsunąć pralkę wypoziomować. Ponieważ blat mam stosunkowo długi ok. 4 metrów może być kłopot.

 

Może zaufam kafelkarzowi i wypoziomuje ją przed wsunięciem pod blat i zobaczymy czy będzie waliła.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chodzi o tani sprzęt AGD u mnie w chałupie (Amica, Candy, MPM, BEKO) bez żadnych "wodotrysków" (pralka, zmywarka, lodówka, kuchnia,) to wybór konkretnej marki ma dla mnie drugorzędne znaczenie.

W danych widełkach cenowych, niezależnie od znaczka producenta, bardzo podobne parametry użytkowe, funkcje, wyposażenie. jak i widoczna, 'namacalna' w sklepie na wystawie jakość wykonana.

Jakoś komponentów w środku pewnie też podobna, czyli adekwatna do ceny ;)

 

Co do BEKO

Miałem do niedawna lodówkę tej firmy.

Działała 100% bezproblemowo niespełna 7lat, nie miałem żadnych zastrzeżeń, no może poza szufladami w zamrażalniku wykonanymi z raczej kiepskiej jakości tworzywa.

Aż pewnego dnia zauważyłem, że wydajność chłodzenia znacznie spadła, a agregat pracuje praktycznie non-stop i nie wyłącza się jak zwykle.

Naiwnie liczyłem, że coś da się jeszcze z tym zrobić, serwis próbował dobić czynnik do instalacji- nic to nie dało, po czym stwierdzili, że kompresor (sprężarka) kwalifikuje się do wymiany, co oczywiście jest nieopłacalne, bo za parę stówek więcej można kupić nową podobnej wielkości, która znowu posłuży jakiś czas.

I tak też zrobiłem.

Kupiłem "wynalazek" firmy MPM, lodówka jak lodówka, 'cena czyni cuda'... zobaczymy.

Edytowane przez leszek 398

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah u mnie podobnie, właśnie pralka kończy prać koce :). Warto pamiętać by w nowych pralkach nie zapomnieć usunąć zabezpieczeń transportowych bębna. Takie styropianowe formy. Usuwając same śruby, pomijając styropian, pralka piszczy i trzeszczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam zmywarki Beko ale dopiero 4 miesiące więc za pare lat zdam relację z awaryjności.

Za to lodówka Ardo działa u mnie już ze 20 lat i ma sie bardzo dobrze.

Ciekawe czy zmywarka dorówna jej trwałością i bezawaryjnością.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało prawdopodobne, zmywarki psuja sie zdecydowanie czesciej.Druga sprawa to z produkcja, podobnie jak z autami, wiecej bajerów a trwałoscia kiepsko.

Kiedys bez problemu mozna było wymienic łozyska w bebnie bez problemu,teraz bebny nie rozbieralne staja sie standardem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności