Skocz do zawartości

Radio samochodowe(stacja multimedialna) ustawianie tapety i obrazu albumu.


Gość matpl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie, posiadam radio, stacje multimedialną w swoim samochodzie dokładnie JVC KW-V10 i niewiem jak ustawic w tym radiu tapete ponieważ nigdzie w necie niema polskiej instrukcji i tak samo menu radia jest po angielsku, zna się ktoś na tym.

I drugie pytanie to jak ustawic obrazki poszczególnych piosenek?I trzecie ostatnie pytanie radio załącza się dopiero po zaświeceniu kontrolek (tzn. po przekreceniu kluczyka), jak zrobić tak aby radio można było włączyć również bez przekraczania kluczyka?

Dokładniej(chcę aby):

*radio można było włączyc z kluczykiem w stacyjce ale bez przekrecania.

*radio po wyjęciu kluczyka całkowicie się wyłaczało.

Troche mnie wkurza gdy radio gaśnie po zgaszeniu samochodu i trzeba zostawiać włączone wszystkie kontrolki aby radio dalej działało.

Edytowane przez matpl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli pisząc tapetę? Startową?

Startowej się nie da a każdą inną powinieneś móc wchodząc w ustawienia i tam masz wówczas Display.

 

Zresztą patrząc po zdjęciach ma ten sam interfejs co moje KW-v30BT. Do niego instrukcje są na necie po polsku.


To ci pomoże

https://www.youtube.com/watch?v=TEW69oyPsbw

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pozwoliłem sobie podpiąć się do tematu aby nie zakładać nowego.

Noszę się z zamiarem wymiany radia na coś podobnego jakie zaprezentowała Olaola1.Marka jest mało istotna (z pominięciem tych "no name").Navi nie jest konieczne bo mam osobną.Kwota przeznaczona to ok.1000 Pln.Mam zamiar zrobić prezent urodzinowy do autka,którym jeździ żona,oraz aby pozbyła się tej sterty płyt CD z małego schowka pasażera (mam na myśli USB).W związku z tym,że termin jest bardzo bliski chciałbym uniknąć komplikacji technicznych związanych z montażem,ewentualnej wymiany radia na inny model z powodu niekompatybilności z wyświetlaczem TID na konsoli środkowej oraz przyciskami na kierownicy itp.aby się nie spóźnić do "tego dnia".Czy potraficie doradzić mi model radia,który stwarza najmniej problemów podczas montażu?.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli pisząc tapetę? Startową?

Startowej się nie da a każdą inną powinieneś móc wchodząc w ustawienia i tam masz wówczas Display.

 

Zresztą patrząc po zdjęciach ma ten sam interfejs co moje KW-v30BT. Do niego instrukcje są na necie po polsku.

To ci pomoże

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=TEW69oyPsbw

Mi chodzi o własne tapety poprostu jaki plik wgrać na USB żeby w radiu były tapety? Jpeg, BMP itp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.manualowl.com/m/JVC/KW-V10/Manual/425391

strona 41

Zerknij w instrukcję. Wychodzi mi że nie możesz wgrać plik bezpośrednio...
Robi się zrzut ekranu za pomocą przycisku capture. Plik musi być filmem lub JPG, BMP o rozmiarze nie większym niż 800x600.

 

U mnie po podłączeniu USB i wejściu w ustawienia wyświetlacza, tam gdzie są tapety, ostatni obrazek ma napis NO IMAGE.Po jego kliknięciu wyświetla się zawartość USB.

 

Instrukcja z angielskiego mówi tak:

 

Podczas odtwarzania filmu lub JPEG, możesz zrobić zdjęcie i użyć przechwycony obraz jako tło.

• Nie można uchwycić treści chronionych prawami autorskimi i zdjęć z iPoda / iPhone.

W przypadku korzystania z pliku JPEG jak tło, upewnij się, że rozdzielczość wynosi 800 x 600 pikseli.

kolor przechwyconego obrazu może się różnić od tej rzeczywistej scene.

1 Odtwórz filmów lub JPEG.

2 Wyświetl Odtwarzanie (Play)> <Wyświetlacz ekran.(Display Designe) (Patrz skrajna lewa kolumna).

3 kliknij Capture

4 możesz zbliżać, przesuwać obrazek, przewijać film, ustaw scenę jaka Ci odpowiada.

5 Kliknij przycisk Capture

6 Potwierdź ustawienie tapety (Yes)


Jeszcze jedno

Jeśłi po wyświetleniu JPGa w górnym prawym rogu, wyświetla się FULL to trzeba tam zmienić parametry ZOOM. Oznacza to iż obrazek jest za duży. Trzeba go powiększyć zoomem i wówczas ustawić wybraną, wyświetlaną cześć obrazka (tak jest zaznaczone w instrukcji)

 

Wszystko jest na tym filmie pokazane.... przynajmniej ja to tak rozumiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności