Skocz do zawartości

safe mode radio


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam taki problem mianowicie nie mam mozliwosci wpisania kodu radia w corsie c. Niestety dopiero na byłem auto i nie wiem ile razy ten kod był wpisywany. Jedyne co zrobiłem to wlutowalem nowy impulsator do radia poniewaz stary był rozwalony. Probowalem z AS wg zaleceń znalezionych w internecie niestety nie przyniosło to efektu, mogę radio wyłączyć lub włączyć ale wyswietla tylko safe. Radio to CDR 2005

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

1.Włącz zapłon

2.Przytrzymując AS włącz radio

3.Przyciski 1,2,3,4 służą do ustawiania kolejnych cyfr kodu radia(przyciskaj odpowiednie przyciski odpowiednią ilość razy).Np. kod to 1234.Przycisk 1 naciśnij jeden raz,przycisk 2 naciśnij dwa razy itd.

4.Jeżeli kod jest prawidłowy przytrzymaj AS kilka sekund

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio się uruchamia przy włączaniu zapłonu. Co ciekawe gdy włączenie zapłon a potem przytrzymam AS to nie ma reakcji gdy próbuje wlaczyc radio. Muszę najpierw trzymać AS następnie włączyć zapłon i sprobowac je włączać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw włączasz zapłon, potem wyłączasz radio i włączasz ponownie trzymając AS.

Jak nie pomoże to wizyta lub wysyłka do magików od dekodowania (są na forum więc pewnie dadzą znać)

 

Poczekaj tez na możliwość wpisania kodu bo może już ktoś próbował wpisać kilka razy błędnie.

Ten kod co masz też może być niewłaściwy jeśli poprzedni właściciel nie odblokował radia,

Skąd masz ten kod ? Jeśli z carpassa to sprawdź czy numer seryjny radia zgadza się z nim.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod mam od poprzedniego właściciela lecz czy poprawny nie wiem bo radio jest zablokowane. Pytanie odnośnie czasu. Czy jak jest napisane ze 240min trzeba czekać czy ten czas się sumuje czy trzeba 4h trzymać na zapłonie auto ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znak ze ten kod jest niewłaściwy, ratuje cię jedynie elektronik który odczyta zawartość pamięci i wygeneruje kod.

Lub zakup innego radyjka.

Można pomylić się dwa - trzy razy ale nie siedem lub więcej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile pomylek bylo. Ja osobiscie ani razu nie dalem rady wpisać kodu bo nie było takiej możliwości. Co do wpisywania to wg instrukcji jest 10 prób. Pytanie co z tym czasem. Czy czas włączonego radia sumuje czy trzeba odrazu auto zostawić parę h na zapłonie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Koledzy mam ten sam problem, nabyłem auto z zakodowanym radiem. Mam od niego oryginalna książkę i kod ale nie ma możliwości go wpisania. Pytanie dotyczy konkretnie tego czasu, bo nie wiem jak mam czekać ok 4 godziny jeśli za każdym razem gdy zostawię właczone radio, to po ok 30 min się samo wyłącza. Nawet jeśli zostawię zapłon włączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności