Skocz do zawartości

Astra H - Co Oprócz Z18XE Do Gazu?


Gość HDTeam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam nadzieję, że odpowiedni dział i że zbytnio nie dubluję postów.. Obecnie jeżdżę jeszcze Astrą G z X20DTL, ale lata swoje już ma i czas na zmiany.. Jest G to może będzie H, no i tym razem może benzyna.. Co prawa wielkim fanem gazu nie jestem, jeszcze nie miałem, ale wybierając już benzynę chciałbym wsiąść pod uwagę i ten fakt i ew. tak dobrać motor, aby po ew. zakupie i decyzji śmiało bez obaw ten gaz zakładać..

 

Z wcześniejszej lektury jednoznacznie wynika, iż Z18XE świetnie się do tego gazu nadaje (hydrauliczna kompensacja luzu zaw.), ale na Wikipedii piszą, że ten motor produkowany był tylko do 2006 roku - czy to prawda? A jeżeli tak, to chcąc jednak upolować młodsze autko to z jakim motorem, aby ten gaz śmietankowo współgrał z resztą? Za wszelkie rady i sugestię będę wdzięczny..

 

Pozdrawiam, HDTeam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności