Skocz do zawartości

"Vauxhall" FRONTERA 2.2i Diamond 1999r


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Jestem zainteresowany kupnem angielskiej wersji Opla Frontery (poniewaz jestem na wyspach)!! Podoba mi sie ten samochodzik ale nie znam sie za bardzo na jezdzie autem 4x4 chcialbym uzyskac konkretne informacje czy warto kupowac ten samochod jesli bedzie on uzywany tylko na trasie i w miescie ... czasami w zimowych warunkach... konkretnie ma to byc samochud duzy wygodny (rodzinny)i bez awaryjny uzywany zadko w terenie czesto na dlugich trasach anglia - polska - anglia!!! Dziekuje z gory za jakies informacje

 

 

 

.... nie wykluczone ze spodoba mi sie jazda w bardziej wymagajacym terenie :roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wychodzisz z założenia że to ma być samochód na długie trasy to.... odradzam. To nie jest samochód do jazdy między wyspami a Polską, kup sobie lepiej Omegę Combi C i będziesz bardziej zadowolony. Frontera jest samochodem który jest stworzony do pokonywania cięzkich warunków ale przez typ swojego zawieszenia nie nadaje się do długich komfortowych podróży.

 

Gawlak, ja osobiście uważam że po części się mylisz, bo model Frontera był udanym modelem, małoawaryjnym, ale słabym własnie pod względem komfortu. Dlatego również mało kupowanym i niestety niedocenionym przez klientów. Dlatego jego ceny w dzisiejszych czasach są takie a nie inne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm moze i masz racje

konstrukcja jest na ramie

ale silniki za slabe i paliwozerne

a diesle to kaplica totalna

100 koni z 2,3 td nie pociagnie takiego cielaka

niby konstrukcja isuzu

ale jakosc dalej opla /vauxhalla

w UK juz coraz mniej tego jezdzi

 

a co do omegi to masz racje w 100 % ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

hmmm... co do Omegi ... myslalem bardziej o Audi A4 avant ale niestety moje Kochanie... czyli moja narzeczona .... nie lubi kombi bo twierdzi ze to karawany .... a jesli chodzi o frontere to duze pojemne auto dodatkowo nie musial bym sie martwic ze w polsce zima i nie dojade ... a jak pewnie wiecie na wyspach opony zimowe sa zadkoscia... tu jak snieg spadnie (1 do 2 cm) to jest kleska zywiolowa... hehe dlatego tez Frontera .... ale skoro mowicie ze to nie jest auto na dlugie wygodne podroze to sie zastanowie troche mocniej ...

 

 

Ps. a jakies inne propozycje z napedem 4x4 ??

 

[ Dodano: Pią Sty 04, 2008 19:36 ]

a i jeszcze jedno co do zuzycia paliwa ... to jak na auto o masie blisko 1800kg i silniku 2.2 to nie jest zle .... tymbardziej myslalem o zalozeniu instalacji... ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności