Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

hak

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   andrzej79

andrzej79
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Model:Opel Antara
  • Posiadasz LPG:TAK

Napisano 30 maj 2015 - 12:07

hej jestem tu nowy… ale potrzebuje porady…otoz testowalem rozne auta, bo dlugo szukalem czegos wysokiego… no i nie zawiodlem sie. opel jak zwykle spelnil moje oczekiwania. pisze, bo zastanawiam sie jaki hak w nim zamonotowac… chcialbym bym nie zeszpecil mi auta a jednoczesnie byl w miare mocny…. mozecie cos polecic?

• 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

Użytkownik jest zalogowany Pan Kontekstowy

• Użytkownik
  • 1060 postów
  • Model:Opel

#2 OFFLINE   ArKos

ArKos

Upierdlivus Vulgaris

• Administrator
  • 4909 postów
  • Model:Opel Mokka
  • Inna marka:Astra GTC
  • Silnik:1,4T
  • Posiadasz LPG:NIE

Napisano 30 maj 2015 - 12:31

Westfalia z wypinaną kulą - po wypięciu zaczepu praktycznie nic nie widać.

• 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#3 OFFLINE   krystianz

krystianz
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 02 czerwiec 2015 - 12:34

Ja też polecam haki Westfalii. Wybierasz jakiej klasy i rodzaju chcesz hak (dedykowany, uniwersalny, z wpięciem 7 lub 13, etc.). Na ich stronie znajdziesz info o miejscach gdzie możesz sobie wyszukać punkty w których je rozprowadzaja i montują. Wyszukaj najbliższy i kopsnij się tam, na pewno poradzą coś konkretniej. Pzdr.

• 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#4 OFFLINE   popencjusz

popencjusz

Darek

• Zasłużony
  • 2603 postów
  • LokalizacjaRadzymin-Wyszków
  • Model:Opel Signum
  • Inna marka:Opel Signum
  • Silnik:1.9 cdti 16V 180KM

Napisano 02 czerwiec 2015 - 13:43

Ja dziś kupiłem używkę westaflii do signum z wypinaną kuplą oraz z kompletną instalacją elektryczną za 250zł. :)

• 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#5 OFFLINE   krystianz

krystianz
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 01 lipiec 2015 - 20:31

I nie boisz się jeździć z takim hakiem za 250 złotych? :o Nie wierzę niczeu co jest tak tanie, zwłaszcza hakom. W tej cenie kojarzą mi się z używkami, do których brakuje elementów :P 

Użytkownik krystianz edytował ten post 01 lipiec 2015 - 20:51

• 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#6 OFFLINE   grzes08

grzes08
  • Forumowicz
  • 1720 postów
  • LokalizacjaGliwice
  • Model:Opel Meriva B
  • Silnik:A 1.7 DTS 130 KM
  • Nadwozie:Van

Napisano 02 lipiec 2015 - 06:40

a co może brakować w haku ..?? podłaczenia i sruby nalezy sprawdzić czy są odpowiedniej długosci i twardości .. nalezy sprawdzic instalacje elektryczną czy wszystko jest OK .. ogladnąc czy nie ma uszkodzeń mechanicznych .. i tyle .. montować.

250 PLN .. cóz się dziwisz .. sprzedawał ktoś, komu lezało to i zawadzało .. po prostu, chciał sie tego pozbyć. Że kosztowało to 250 PLN nie oznacza, że nie jest warte np. 500 czy 1000PLN. Może ktos nie znał wartosci do końca. Może nie ma modułu do tego. Sam hak nie jest warty wiele .. komplet dopiero nabiera wartości.

Ja założyłem również Westfalie .. w ASO .. dedykowany do mojego modelu samochodu .. z demontowanym hakiem ale nie automatem. Na razie jestem zadowolony.

• 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

Użytkownik jest zalogowany Pan Kontekstowy

• Użytkownik
  • 1060 postów
  • Model:Opel

#7 OFFLINE   popencjusz

popencjusz

Darek

• Zasłużony
  • 2603 postów
  • LokalizacjaRadzymin-Wyszków
  • Model:Opel Signum
  • Inna marka:Opel Signum
  • Silnik:1.9 cdti 16V 180KM

Napisano 02 lipiec 2015 - 06:55

ja za 250 kupiłem komplet więc jak piszesz - ktoś chyba nie do końca znał wartość tego co sprzedawał.

• 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#8 OFFLINE   grzes08

grzes08
  • Forumowicz
  • 1720 postów
  • LokalizacjaGliwice

Napisano 02 lipiec 2015 - 08:43

no to Twój zysk :))))

• 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#9 OFFLINE   krystianz

krystianz
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 25 sierpień 2015 - 19:21

a co może brakować w haku ..?? podłaczenia i sruby nalezy sprawdzić czy są odpowiedniej długosci i twardości .. nalezy sprawdzic instalacje elektryczną czy wszystko jest OK .. ogladnąc czy nie ma uszkodzeń mechanicznych .. i tyle .. montować.

250 PLN .. cóz się dziwisz .. sprzedawał ktoś, komu lezało to i zawadzało .. po prostu, chciał sie tego pozbyć. Że kosztowało to 250 PLN nie oznacza, że nie jest warte np. 500 czy 1000PLN. Może ktos nie znał wartosci do końca. Może nie ma modułu do tego. Sam hak nie jest warty wiele .. komplet dopiero nabiera wartości.

Ja założyłem również Westfalie .. w ASO .. dedykowany do mojego modelu samochodu .. z demontowanym hakiem ale nie automatem. Na razie jestem zadowolony.

Moim zdaniem z używanymi hakami jest loteria i sam osobiście zawsze dmucham na zimne ;) używki z reguły są odzyskiwane z aut powypadkowych, nie wiesz gdzie wcześniej były, czy i w jaki sposób było rąbnięte auto w którym był hak (czy w ogóle był rąbnięty, etc.) i jak to się ma do niego, czy faktycznie wszystkie uszkodzenia widać gołym okiem... W nowym wiesz nawet z jakiego stopu stali jest zrobiony, nie masz żadnych znaków zapytania. Ani brakujących tulei, co się często gęsto zdarza.

Pzdr!

• 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#10 OFFLINE   grzes08

grzes08
  • Forumowicz
  • 1720 postów
  • LokalizacjaGliwice

Napisano 25 sierpień 2015 - 20:00

Ja rozumiem podejscie .. ale jezeli znasz się na czymś to albo trafiam na coś co mi pasuje albo nie pasuje .. nie kupuje kazdej używki. Oczywiscie, że sprawdzam wszystko czy wszystko jest  i jezeli wiesz jak coś ma być podłączone i przymocowane to wiesz co chcesz kupić i jak to ma wygladać. 

Jezeli masz producenta wybitego na haku .. i wiesz co kupujesz to moim zdaniem nie ma wielkiego ryzyka. Kolega znał producenta, więc wiedział z czego jest to zrobione .. jak dla mnie wszystko jest OK. 

Ale jak nie masz pewności .. zgadzam się lepiej nie kupować używki .. tylko lepiej kupić nówkę i zamontowac u fachowca. 

• 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież