Skocz do zawartości

hak


Gość andrzej79

Rekomendowane odpowiedzi

Gość andrzej79

hej jestem tu nowy… ale potrzebuje porady…otoz testowalem rozne auta, bo dlugo szukalem czegos wysokiego… no i nie zawiodlem sie. opel jak zwykle spelnil moje oczekiwania. pisze, bo zastanawiam sie jaki hak w nim zamonotowac… chcialbym bym nie zeszpecil mi auta a jednoczesnie byl w miare mocny…. mozecie cos polecic?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krystianz

Ja też polecam haki Westfalii. Wybierasz jakiej klasy i rodzaju chcesz hak (dedykowany, uniwersalny, z wpięciem 7 lub 13, etc.). Na ich stronie znajdziesz info o miejscach gdzie możesz sobie wyszukać punkty w których je rozprowadzaja i montują. Wyszukaj najbliższy i kopsnij się tam, na pewno poradzą coś konkretniej. Pzdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Gość krystianz

I nie boisz się jeździć z takim hakiem za 250 złotych? :o Nie wierzę niczeu co jest tak tanie, zwłaszcza hakom. W tej cenie kojarzą mi się z używkami, do których brakuje elementów :P

Edytowane przez krystianz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzes08

a co może brakować w haku ..?? podłaczenia i sruby nalezy sprawdzić czy są odpowiedniej długosci i twardości .. nalezy sprawdzic instalacje elektryczną czy wszystko jest OK .. ogladnąc czy nie ma uszkodzeń mechanicznych .. i tyle .. montować.

250 PLN .. cóz się dziwisz .. sprzedawał ktoś, komu lezało to i zawadzało .. po prostu, chciał sie tego pozbyć. Że kosztowało to 250 PLN nie oznacza, że nie jest warte np. 500 czy 1000PLN. Może ktos nie znał wartosci do końca. Może nie ma modułu do tego. Sam hak nie jest warty wiele .. komplet dopiero nabiera wartości.

Ja założyłem również Westfalie .. w ASO .. dedykowany do mojego modelu samochodu .. z demontowanym hakiem ale nie automatem. Na razie jestem zadowolony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość popencjusz

ja za 250 kupiłem komplet więc jak piszesz - ktoś chyba nie do końca znał wartość tego co sprzedawał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a co może brakować w haku ..?? podłaczenia i sruby nalezy sprawdzić czy są odpowiedniej długosci i twardości .. nalezy sprawdzic instalacje elektryczną czy wszystko jest OK .. ogladnąc czy nie ma uszkodzeń mechanicznych .. i tyle .. montować.

250 PLN .. cóz się dziwisz .. sprzedawał ktoś, komu lezało to i zawadzało .. po prostu, chciał sie tego pozbyć. Że kosztowało to 250 PLN nie oznacza, że nie jest warte np. 500 czy 1000PLN. Może ktos nie znał wartosci do końca. Może nie ma modułu do tego. Sam hak nie jest warty wiele .. komplet dopiero nabiera wartości.

Ja założyłem również Westfalie .. w ASO .. dedykowany do mojego modelu samochodu .. z demontowanym hakiem ale nie automatem. Na razie jestem zadowolony.

Moim zdaniem z używanymi hakami jest loteria i sam osobiście zawsze dmucham na zimne ;) używki z reguły są odzyskiwane z aut powypadkowych, nie wiesz gdzie wcześniej były, czy i w jaki sposób było rąbnięte auto w którym był hak (czy w ogóle był rąbnięty, etc.) i jak to się ma do niego, czy faktycznie wszystkie uszkodzenia widać gołym okiem... W nowym wiesz nawet z jakiego stopu stali jest zrobiony, nie masz żadnych znaków zapytania. Ani brakujących tulei, co się często gęsto zdarza.

 

Pzdr!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem podejscie .. ale jezeli znasz się na czymś to albo trafiam na coś co mi pasuje albo nie pasuje .. nie kupuje kazdej używki. Oczywiscie, że sprawdzam wszystko czy wszystko jest i jezeli wiesz jak coś ma być podłączone i przymocowane to wiesz co chcesz kupić i jak to ma wygladać.

Jezeli masz producenta wybitego na haku .. i wiesz co kupujesz to moim zdaniem nie ma wielkiego ryzyka. Kolega znał producenta, więc wiedział z czego jest to zrobione .. jak dla mnie wszystko jest OK.

Ale jak nie masz pewności .. zgadzam się lepiej nie kupować używki .. tylko lepiej kupić nówkę i zamontowac u fachowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności