Skocz do zawartości

Gaśnie na skrzyzowaniu


Gość bogus199006

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

amiętaj, że nigdy nie powtarzam dwa razy i po pierwszym ostrzeżeniu słownym dla użytkownika następny krok to sankcja. Ostrzeżenie słowne powyżej już otrzymałeś, więc proszę o stonowanie emocji - nie chcę wykorzystywać przywilejów moderatora. KONIEC DYSKUSJI teraz zaraz już.

no widzisz .. i to mnie tutaj bawi na tym forum .. patrzac z pozycji siły a nie merytorycznej dyskusji .. prosiłem o napisanie i podwazeniej mojej wypowiedzi .. i w zamian otrzymałem SŁOWNE OSTRZEŻENIE .. chłopie ja nie jestem tutaj bo musże być .. po pierwsze jest sporo forum innych, to nie ja potrzebuje pomocy tylko inni forumowicze .. po trzecie zauwazyłem juz, że Moderatorzy i Administratorzy na tym forum są jak święte krowy .. obys ich nie uraził .. i powiedział, że plota banialuki.

Zwiesz sie mechanikiem i praktykiem .. a to Wy praktycy dzwonicie do mnie po poradę .. jak nie wiecie co macie zrobić .. powiem jeszcze wiecej, w temacie 1.7 to ja swojego czasu wydawałem Wam decyzje o tym co macie i jak macie zrobić .. wiec nie nazywaj mnie teoretykiem .. bo nim nie jestem.

 

co do odpowietrzenia .. zaworki zwrotne .. zakładam, że mówisz o pompce zasilającej .. nie beda powodowały, że silnik zgasnie zaraz po zejsciu na wolne obroty .. bo jest jeszcze sporo paliwa w układzie (przewody i filtr) aby chwile pochodził .. raczej byłby problem z rozruchem po dłuższej chwili, bo było by cięzko zrobic mu cisnienie startowe.

 

Jezeli dasz mi zakaz pisania na tym forum .. to tylko dlatego .. że nie umiesz przyjąć rzeczowych i trafnych odpowiedzi na rzeczy o których piszesz .. do laików.

Więc prawdopodbnie żegnam Wszystkich .. gdyby jednak ktoś chciał skorzystac z moich porad niech pisze ma priv .. lub podaje maila [email protected] .. może tego nie wymarzą :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegałem.

Na razie 2 tygodnie wczasów. Potem przywrócę pisanie na próbę ale jeśli zobaczę jakiekolwiek zaczepki do innych to poleci ban 4ever.

Co do "dzwonicie do mnie" to nie mam pojęcia do kogo pijesz. Ja mam normalnych znajomych...

 

Sprawa forum jest prosta. Wchodząc do kogoś do domu stosujesz się do zasad w nim panujących. Jeśli nie odpowiada konieczkość siku w toalecie to wychodzisz a nie szczasz na ścianę. Jeśli zasady forum z którymi przy rejestracji miałeś obowiązek się zapoznać i je zaakceptować chcąc tu być nie są Ci na rękę to ldpiej tak jak piszesz... idź gdzie indziej i wku****aj kogo innego - może Ci pozwoli ta takie wygibasy.

Bajo...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość bogus199006

Powiem tak. Od tamtego czasu jak mi zgasl nic nie robilem i narazie nie gasnie. Czytalem troche ze moze to byc przez klimatyzacje. Jezeli dziala na wysokich obrotach to pobiera duzo macy (czy czegos tam) i silnik nie moze wytworzyc tyle mocy zeby utrzymac obroty na biegu jalowym. Nie wiem czy dokladnie to wytlumaczylem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie klima. Sterownik silnika wie, że klima jest włączona i podnosi obroty na jałowym.

Uważam, że miałem rację i przyczyną gaśnięcia było powietrze w układzie paliwowym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności