Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Sterownik centralnego zamke

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Lukas_power

Lukas_power
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Model:Opel Agila
  • Silnik:1.2 16V
  • Posiadasz LPG:TAK

Napisano 16 sierpień 2015 - 23:02

Witam,

mój pierwszy (wlaściwie to drugi, nie licząc powitania:)) post dot. centralnego zamka. Otóż Agila mojej żony ma centralny ale bez sterowania z pilota. Przeczytałem juz kilka postow dot. tego problemu i nawet podlączyłem na próbę uniwersalny sterownik, ale nie ma podwojnego ryglowania i przycisk zamykania od środau nie działa. Ma ktoś tak podłączone, że działa wszystko?

Widzialem tez w instrukcji, że Agila mogła mieć oryginalny kluczyk z pilotem, czy żeby mieć u siebie takie cudo wystarczy wymienić sterownik na taki z obsługa pilotów (plus najepiej kluczyki z kompletu) i czy ewentualnie do takiego sterownika można dograć surowe kluczyki z pilotem?

Użytkownik Lukas_power edytował ten post 16 sierpień 2015 - 23:02

• 0

Użytkownik jest zalogowany Google Adsense

• Użytkownik
  • 1060 postów
  • Model:Opel

#2 OFFLINE   Lukas_power

Lukas_power
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Silnik:1.2 16V

Napisano 11 kwiecień 2016 - 19:32

Witam,

od czasu mojego pierwszego postu z braku czasu nie interesowałem sie tematem, natomiast dalej chciałbym w samochodzie żony domontować centralny z pilotem, najlepiej oryginał.

W związku z tym mam pytanie, czy ten moduł jest tylko od centralnego, czy też do immobilizer'a i czy można dokodowac do niego kluczyki?

https://naforum.zapo...d21a6d.jpg.html

• 0

#3 OFFLINE   lukastob

lukastob
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Posiadasz LPG:NIE

Napisano 19 październik 2016 - 12:01

Witam,

czy autorowi tematu lub komuś z forum udało się dołożyć ten sterownik ?

Też jestem zainteresowany tematem ale najpierw chciałbym zweryfikować czy w ogóle centralny zamek u mnie działa prawidłowo bo np. wszystkie drzwi otwierają i zamykają się czasem po jednokrotnym przekręceniu kluczyka a czasem po dwukrotnym. Jeśli otworzą się np. tylko drzwi kierowcy to po załączeniu zapłonu pozostałe drzwi zwykle się otwierają ale czasem nie. Tylna klapa to już w cały świat najczęściej jest cały czas zamknięta i trzeba używać kluczyka, ale zdarzało się że otwierała się razem z centralnym. Jeśli otworze ją z kluczyka a potem zamknę dwukrotnie przy drzwiach kierowcy to klapa też się rygluje, najgorzej z odryglowaniem i czy powinna się ona otwierać za każdym razem gdy otwierają się wszystkie drzwi ?

Moje pytanie jest jak to powinno prawidłowo działać, i jak to zweryfikować.

Użytkownik lukastob edytował ten post 19 październik 2016 - 12:04

• 0