Skocz do zawartości

Czy dokonałem dobrego wyboru? Insignia?


Gość VanDerWoestijn

Rekomendowane odpowiedzi

Gość VanDerWoestijn

Szanowni Forumowicze!

 

W dniu dzisiejszym pragnę zasięgnąć informacji od Was ws. Opelka, do którego kluczyki odebrałem 3h temu.

Co prawda zdecydowałem się na zakup i samochód jest już w moim posiadaniu, ale pragnę dowiedzieć się od ludzi, którzy mają do czynienia na co dzień z Insygnią?

 

Jakie są plusy, a jakie minusy tego samochodu?

Czy przez najbliższe 3 lata użytkowania serwis będzie moim drugim domem?

 

Dużo czytałem na temat tego samochodu lecz wiadomo, że oficjalne strony internetowe będą jeden samochód chwaliły, a inny negowały dlatego też ważna jest dla mnie opinia osób bezstronnych.

 

Dodam, że w przyszłym tygodniu zamierzam zrobić pierwsze 5.000 km...

 

Oczywiście na koniec specyfikację samochodu:

 

Insignia Sports Tourer Country 4X4 Kombi

2.0 CDTi 194KM

Data prod.: Maj 2015

6 biegów automat

 

Samochód zakupiony w Holandii w Opel van Kouwen Amsterdam i tutaj zarejestrowany.

 

Dzięki z góry za odpowiedzi i będę na bieżąco przez najbliższe dni śledził Wasze wypowiedzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że to nowe auto albo prawie nowe, w takim razie nie widzę problemu przez najbliżesz 100tys km co najmniej.

Potem to już od ciebie zależy.

a te pierwsze 5000 to bez szaleństwa proszę...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość VanDerWoestijn

Tak, samochód nowiutki. Więc wsiadam i cieszę się podróżą. Spora różnieca klasowa w porównaniu z moją Corsą :) Co prawda dbam o samochody gdyż Corsiną zrobiłem od nowości 383.000 i jeszcze trochę posłuży, bo żadnych oznak zużycia silnika nie ma... Jakieś sugestie jeszcze?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ważna jest dla mnie opinia osób bezstronnych

Na forum oplowskim raczej trudno o bezstronność :D

Serio:

- napędy 4x4 Insignii to kupa z włosem

- szybko tylne piasty lecą

- wiązka parktronika ze zderzaka w kombi gnije

- lewa wiązka elektryczna wychodząca pod plastikowym nadkolem tylnym gnije

- nie wiem jak ten silnik, ale dth 160kM lubiły się zacierać

Tak z grubsza z moich praktycznych bojów z Insignią.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość VanDerWoestijn

Dzięki bardzo. To sporo przydatnych informacji. Żeby chociaż te 3 lata było bezawaryjnie lub te 150-180 tys. bo na tyle sie zapowiada przebieg po tym czasie. Pozdrawiam ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności