Skocz do zawartości

- - - - -

potrzebuje pomocy Kupno Opel Calibra

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 07 lipiec 2006 - 08:20

chce kupic Calibre z tym ze facet ktory mi ja sprzedaje wziął ja w rozliczeniu i ma umowe kupna sprzedazy IN BLANCO i tam ma wpisac moje dane i ma byc podobno git.
Tyle ze ja sie nie znam na tym i niewiem zabardzo o co chodzi i sie boje...
Moze to ktos mi wyjasnic???

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

Użytkownik jest zalogowany Pan Kontekstowy

• Użytkownik
  • 1060 postów
  • Model:Opel
  • Posiadasz LPG:TAK

#2 OFFLINE   red devil

red devil
  • Użytkownik
  • 95 postów
  • Model:Nie Opel
  • Posiadasz LPG:NIE

Napisano 07 lipiec 2006 - 09:42

-pawlo111, moim zdaniem powinno być wszystko ok, poprostu będzie tak jakbyś kupił ją od poprzedniego właściciela :mrgreen: Oczywiście posprawdzaj wszystkie dokumenty, numery, zrób diagnostyke, czy nie była cięta, spawana i jeśli wszystko gra i autko ma pełną dokumentacje to bez obaw :wink: Życzę udanej transakcji 8)
  • 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#3 OFFLINE   zibi

zibi
  • Zasłużony
  • 3199 postów
  • Model:Opel Astra III
  • Silnik:Z17DTH
  • Posiadasz LPG:TAK

Napisano 07 lipiec 2006 - 15:35

-pawlo111, Praktycznie większość handlarzy tak sprzedaje,żeby nie tracić forsy na opłaty.Jak się boisz to skontaktuj się z prawowitym właścicielem,Bo może być różnie,np. auto jest z komisu i za 2 dni właściciel ucieka na Bahamy ,a tobie zabiorą i zostaniesz na lodzie.Ja bym zadzwonił i się upewnił.
  • 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#4 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 08 lipiec 2006 - 13:04

gosc tak gadal jak wy ale jak zaproponowalem wymiane oleju na probe i wjazd na kanal zeby obejrzec spod to sie zastanawial i zaczal krecic ze olej dopiero co byl wymieniany.
Nie chcial pomoc w niczym. Nie pojechal by ze mna na policje zeby sprawdzic. Nie podal numer rej.autka i danych wlasciciela. A na koniec powiedzial ze pan chyba tego auta nie kupi.... :wink:

no i go olalem 8)

kupilem opla Astre kombi z 95r 1.6 z gazem. Kolor kameleon( granat, zielen, fiolet)
od konkretnego sprzedajacego ktory udostepnil mi wszystko co wiazalo sie ze sprawdzeniem autka :mrgreen:
pozdro i dzieki za pomoc.

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#5 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 13 lipiec 2006 - 17:51

16v albo turbo

Uruchom; JavaScript!
Odśwież