Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

WEBASTO

webasto dymi

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Marcin_Insignia

Marcin_Insignia
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Model:Opel Insignia
  • Posiadasz LPG:TAK

Napisano 14 październik 2015 - 19:29

Witamm.. ;) mam problem z Webasto Opel Insignia Sport... polega on na tym,że "dymi" mi z rurki od Webasto,po zapaleniu silnika,kiedy jest jeszcze zimny,a dymi sie że aż siwo do około. Czy może ktoś miał taki problem, i wie co to może być ? Bo nie wiem co moge z tym zrobic. Dziekuje za wszelkie odpowiedzi i z góry dziekuje.

.

• 0

Użytkownik jest zalogowany Pan Samochodzik

• Użytkownik
  • 1060 postów
  • Model:Opel

#2 OFFLINE   wesol

wesol
  • Zasłużony
  • 5308 postów
  • Model:Nie Opel
  • Silnik:ASZ+ i AUY++++

Napisano 14 październik 2015 - 20:06

Tam powinienes mieć D5S lub  D5WZ/S  Jak dymi niemilosirnie i jeszcze kapie ropa z tlumika to przyczyn moze byc kilka od uszkodoznego sitka na świecy zarowej po zasyfiała komore spalania w piecu po uwalony tlumik. Zadzwon do kolegi Stefano. Jak cos to sie powołaj na mnie bo zna mnie. Zajmuje sie naprawa takich rzeczy od ebera po webasto i inne marki. Rozbudowy i naprawa wysylkowa itd. Czesci zamienne tez ma na sprzedaz i nowe i uzywane w cenach lepszych niz na allegro. Podaje nr tel. 601052155

• 0

#3 OFFLINE   Marcin_Insignia

Marcin_Insignia
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Model:Opel Insignia

Napisano 15 październik 2015 - 19:58

Mam D5WS  ropa nie kapie a przynajmniej nie zauwazylem bo po drugim razie jak mi sie to stalo odpialem kostke i teraz jest odlaczone a kopcenie porownywalne do tego jak by sie auto palilo. a dzwonienie nie duzo moze mi pomoc poniewaz nie mieszkam w Polsce a potrzebuje wiedziec jaka moze byc tego przyczyna

• 0