Skocz do zawartości

Jak chronić zawór podciśnienia turbiny w 1.9 cdti


kaliope

Rekomendowane odpowiedzi

W roku 2008 Opel montował inne kratki wentylacyjne w zderzaku bo ludziom leciały zawory podciśnienia turbiny

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=xLWe0RyB-Tk

Edytowane przez kaliope

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

genialne w swojej prostocie .. gratuluję wiedzy i chęci podzielenia się nią :) .. naprawdę z punktu widzenia działania silnika, trwałości elementów naprawdę świetna robota.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość popencjusz

Ja u siebie przeniosłem zawór podciśnienia pod filtr powietrza. I tak musiałem zmienić wężyki podciśnienia więc nie było problemu. Wiązka elektryczna starcza więc też nie trzeba nic lutować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

genialne w swojej prostocie .. gratuluję wiedzy i chęci podzielenia się nią : SMILE : .. naprawdę z punktu widzenia działania silnika, trwałości elementów naprawdę świetna robota.

 

nie wiem czy to sarkazm czy nie, ale dziękuje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden sarkazm .. to naprawdę szczera wypowiedź .. wiele jest takich kwiatków w naszych autach .. a ta prezentacja pokazuje jak to ulepszyć w prosty sposób.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności