Skocz do zawartości

wyświetlacz GID po podłaczeniu do kom. nie wyświetla zasięgu i zużycia paliwa


Gość magdalena vectra c

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magdalena vectra c

Witam mam poważny problem w moje vectrze c , mianowicie po zakupie pojechałam zakodować radio bo ciągle pikało, elektronik zrobił ale teraz po podłączeniu do kom. nie wyśietla mi się na głównym wyświetlaczu zasięg km i chwilowe spalanie , przedtem to miałam i wyglądało to tak

]post-49083-0-38441900-1448028678_thumb.jpg

 

teraz niestety tylko jest godzina stacja radiowa, i temeratura , pojechałam do elektronika podpinał raz jeszcze i stwierdził iż nie wie co się stało bo takiej opcji nie ma w kom. którym sie podłączał jest BC to BC1 I BC2 I MIERNIK MAM ale nie ma tego co było przedtem

 

prosze o pomoc czy to można jakoś włączyc jestem z Sosnowca

post-49083-0-34389300-1448030347_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość magdalena vectra c

Nie ma żadnego problemu tylko musisz podjechać do Gliwic :-D

dzisiaj zadzwoniłam ponownie do tego elektronika i powiedział mi że to się zrobi jak zatankuje pełny bak ????? czy to możliwe że nagle zacznie się wyświetlać spalanie i zasięg? jeśli teraz nie wyświetla nic? czy on po prostu coś wyłączył? bardzo proszę o pomoc a u pana w Gliwicach ile będzie mnie kosztować takie przywrócenie tego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wiktor1987

Pana z Gliwic mogę Ci bardzo polecić. Też u niego aktywowałem BC i parę innych rzeczy. Nie wiem ile weźmie od Ciebie ale ze mnie za dużo nie zdarł :D. Nie będę rzucał kwot ale cena do przyjęcia :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość magdalena vectra c

Pana z Gliwic mogę Ci bardzo polecić. Też u niego aktywowałem BC i parę innych rzeczy. Nie wiem ile weźmie od Ciebie ale ze mnie za dużo nie zdarł :-D. Nie będę rzucał kwot ale cena do przyjęcia : SMILE :

dzięki tylko u mnie jest ten problem że ja BC mam a nie mam na głównym wyświetlaczu zasięgu i chwilowego spalania też tak miałeś??? przed kodowanie radia wszystko było teraz nie ma?

Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem co napisała koleżanka :-D

Tam nie ma pytania jak wyjść z trybu serwisowego tylko jak przywrócić na ekranie spalanie chwilowe i zasięg.

a może mógłby mi pan powiedzieć jaki powinnam mieć indeks rocznik 2006 wyswietlacz gid bardzo dziekuje za pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wiktor1987

dzięki tylko u mnie jest ten problem że ja BC mam a nie mam na głównym wyświetlaczu zasięgu i chwilowego spalania też tak miałeś :?: przed kodowanie radia wszystko było teraz nie ma?

Ja też nie miałem na głównym wyświetlaczu informacji o zasięgu i spalaniu. Z tym że ja samochód kupiłem bez tych informacji. U mnie też był BC tylko nie aktywowany a kolega drahe mi ten komputer aktywował.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Przepraszam za odkop ale oddałam znajomemu kabel opcom i on chciałby zapytać czemu w jego Oplu Signum z 2006r 1.9 CDTI 120 KM nie pokazuje zasięgu tylko literka F. 

Jaki index tu powinien być. 

Weszliśmy w ukryte menu i tak jest. 

 

IMG_20210707_132648_(1)_(1).jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności