Skocz do zawartości

gdzie się podpiąć w komorze silnika


Gość onlinemaster

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wczoraj widziałem w TV jak policjanci doczepili się do świateł jednemu gościowi a gdy zaczął to odłączać to już się zrobiła lekka jazda.Nie miałem czasu oglądać do końca i nie wiem jak się skończyło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość onlinemaster

Właśnie wczoraj widziałem w TV jak policjanci doczepili się do świateł jednemu gościowi a gdy zaczął to odłączać to już się zrobiła lekka jazda.Nie miałem czasu oglądać do końca i nie wiem jak się skończyło.

 

Bo polska milicja to banda skórkowańców, nie potrafią żyć ze społeczeństwem, za to potrafią się znęcać mandatami za byle pierdołę tylko dla tego że im wolno. W tym kraju cały czas potrzeba zmian, ktoś powinien tym mało inteligentnym głąbom, którzy dziwią się dlaczego społeczeństwo ich nienawidzi uświadomić, że oni są dla ludzi a nie przeciwko im.

No i w ten sposób z tematu zrobil się :ot:

Edytowane przez onlinemaster

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejedź się z takimi kombinowanymi światłami do Niemiec, to się szybko odobrazisz na polską Policję :)

 

 

Bo polska milicja to banda skórkowańców, nie potrafią żyć ze społeczeństwem, za to potrafią się znęcać mandatami za byle pierdołę tylko dla tego że im wolno. W tym kraju cały czas potrzeba zmian, ktoś powinien tym mało inteligentnym głąbom, którzy dziwią się dlaczego społeczeństwo ich nienawidzi uświadomić, że oni są dla ludzi a nie przeciwko im.

No i w ten sposób z tematu zrobil się :ot:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość onlinemaster

Przejedź się z takimi kombinowanymi światłami do Niemiec, to się szybko odobrazisz na polską Policję : SMILE :

 

 

Niemiecka policja wcale nie jest taka zła, choć być może miałem szczęście trafić na takich normalnych, w każdym razie dwa razy byłem w niemczech kontrolowany, raz przez zoll kontrolle na autobanie a raz przez policję i w obu przypadkach wszystko przeszło jak po maśle, celni tylko sprawdzili mi bagaż na obecność zapasów nikotyny w zwitkach : SMILE : , wsadził rękę do największej torby i przemacał na szybciora zawartość po czym powiedział "breite Straße" a policjant tylko looknął na papieren nie szukając byle powodu do przypierdolenia mandatem i pojechałem dalej. Owszem, nie twierdzę że nie, bo pewnie znajdzie się tam wielu skórkowańców, w końcu to faszystowski kraj :lol2:, chcę tylko zauważyć, że są kraje gdzie ludzie policjantów lubią i gdzie policjant jest na równi z obywatelem służąc mu (czyli prawidłowo i zdrowo) chyba że zdrowo przesadzisz, wtedy dopiero jest inna gadka ale nadal zostaniesz potraktowany z szacunkiem, tego w takim kraju jak polska na pewno nie uświadczysz, w naszym kraju policja to po za nielicznymi przypadkami banda pierdolonych chamów, cwaniactwo i prostactwo.

OK, kończymy ten off-topic bo zaraz nas moderacja potraktuje odpowiednio :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności