Skocz do zawartości

montaż świateł dziennych w miejsce zaślepek halogenów Meriva A lift


Gość MAUSUS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszytkich. Jestem nowy więc śię pzredstawiam/ Mam na imię Grzesiek i od niedawna posiadam meriwę A lift. Kupiłem światła do jazdy dziennej (okrągłe 90 mm) i chce je zamontować w miejsce halogenów (mamm zaślepki) tylko po ściagnieciu kratek nie ma do czego ich zamontować.... ktoś poruszał ten temat już albo ktoś pzrerabiał ten prolem?

 

dzieki za info.

pzdr

Grzesiek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.opel24.com/topic/39480-montaz-swiatel-dziennych-led/page-2. Jest na forum opisane

Edytowane przez adam1954

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak dokłądnie pzrzeczytałem cały ten post...

jest napisane jak montować do mrivy przed liftem... ale w miejsce zaslepke czy w miejsce halogenów w merivie po lifcie nic nie ma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykręć do zaślepek.Tutaj musi działać inwencja twórcza.No chyba że masz oryginalne dzienne.Ale jest jeszcze jeden problem.Światła dzienne muszą być zamontowane w odpowiednich odległościach.Te co są w linku są moim zdaniem najbardziej odpowiednie(czy to płaskie czy okrągłe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki osprzęt do nich dostałeś ale na jedną śrubę do zamocowania uchwyt w zderzaku możesz wykorzystać(u góry).Dwie dolne to w marketach budowlanych można kupić płaskowniki z dziurkami które możesz wykorzystać do przymocowania.Ja natomiast jeśli się nie mylę widzę że ty masz lampy do corsy d a powinieneś mieć do corsy c.Meriva jest na bazie corsy C

Do Merivy A halogeny w których miejsce chcesz montować te lampy mają inne uchwyty

post-37019-0-49620900-1449337055_thumb.jpg

Edytowane przez adam1954

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki osprzęt do nich dostałeś ale na jedną śrubę do zamocowania uchwyt w zderzaku możesz wykorzystać(u góry).Dwie dolne to w marketach budowlanych można kupić płaskowniki z dziurkami które możesz wykorzystać do przymocowania.Ja natomiast jeśli się nie mylę widzę że ty masz lampy do corsy d a powinieneś mieć do corsy c.Meriva jest na bazie corsy C

Do Merivy A halogeny w których miejsce chcesz montować te lampy mają inne uchwyty

no wąłsnie mam wersje po lifcie i halogeny były juz okragłe.

wyglądają tak:

 

http://allegro.pl/opel-meriva-a-kratka-zaslepka-halogenu-fv-i5107663883.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam kolegów

mam już zamontowane światła Ledowe do jazdy dziennej... w Merivie A po lifcie ( w miejsce halogenów) a wygląda to tak......

 

pozdrawiam

post-49609-0-61906800-1452459403_thumb.jpg

post-49609-0-89836500-1452459482_thumb.jpg

post-49609-0-13658200-1452459584_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności