Skocz do zawartości

Szukam ubezpieczyciela


Gość Maksymix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chodzi o ubezpieczenie, to najlepiej iść do multiagnecji. Kalkulatory internetowe są do bani i odpowiedzi po wprowadzeniu danych są przekłamane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam masz przekłamane.Ja od 10 lat tak ubezpieczam i zawsze dostaję tańsze oferty niż w multiagencjach.Zawsze przed przedłużeniem umowy zgłaszam się do takiej agencji w celu porównania.Do tej pory ja nie znalazłem taniej.Przeczytaj sobie propozycję dla mojego auta w odpowiedzi z 8 grudnia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam ale to zależy w dużej mierze od preferencji klienta.

Jeden lubi nie ruszać się z domu i wszystko załatwić wirtualnie, a drugi pogadać z agentem.

Internetowe ubezpieczalnie nie uwzględnia niektórych czynników czynników.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą Rafał.Ale nie można generalizować i stwierdzać ze to jest złe i że tam oszukują i przekłamują.Bo jakie użytkownik dane wprowadzi takie będzie miał wydrukowane.A w razie błędów można je zgłosić i poprawią.Ja jak pisałem wcześniej nie znalazłem lepszego ubezpieczenia w tzw.multiagencjach od tego co mi zaproponowano w ofercie przez internet.Ale nie generalizuje tego że inni są do du... Tobie Rafał dopasowane zostało przez agenta i jesteś zadowolony.Szukając pozytywów trzeba szukać wszędzie.Ale uogólniać nie powinno się

A jeszcze ja zawsze wychodzę z założenia ze jeżeli rzucam jakieś stwierdzenie to staram się potwierdzić je faktami.Dla tego pytałem gustera co miał zafałszowane.

Nie pytałem złośliwie tylko z ciekawości aby ustrzec się ewentualnego błędu z mojej strony a może i inni którzy chcieliby skorzystać mogą być uprzedzeni przed jakimiś problemami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Adamie i tu muszę się zgodzić z tobą.

W zasadzie co sobie zaznaczysz takie będziesz miał ubezpieczenie.

A tak w gwoli informacji - tu gdzie ja ubezpieczyłem autko - twój powiat był o ok 50 zł droższy od mojego (to samo małopolskie), mało tego jeszcze jakieś 5% ulgi agent mi dołożył.

Ale jak piszesz - nie trzeba od razu wykupować z internetu tylko poprosić o ofertę dla siebie - wydaje mi się że taka opcja była też w ofertach internetowych - bynajmniej jak swojego czasu szukałem i porównywałem różne opcje takie info mi się wyświetliło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie niewielka różnica odległości a w kasie może być duża.Do tego jeżeli trafisz na agenta który woli dać taniej ale większej ilości ludzi to i upusty mogą mu się sypać z rękawa. Ci w internecie też mają jakieś tam widełki.Do żony dzwonił agent z internetu o przedłużenie ubezpieczenia i trzy razy go spławiała że za drogo.Za każdym razem co ponownie dzwonił to juz z ofertą o ok.50 zł mniejszą.W końcu trzecim razem wytargowała taką ofertę która ją zadowoliła a i gość powiedział że już dał jej max upustów co może dać.

Teraz wniosek jest jeden targować się ile można i za każdym razem.To samo miałem z abonamentem na telefon.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Z kalkulatorem internetowym się nie można targować. Też miałem taką sytuację. Różnica między internetem, a multiagnecją u mnie była 200zł. Dla mnie to dużo. Poza tym tam zawsze coś mogą podpowiedzieć. Wiadomo jak to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności